Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mióta vezérlést és kuplungot...

Mióta vezérlést és kuplungot cseréltettem az autón azóta melegen alig indul. Mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy valami nem jó........

De még mielőtt megsértődnél belenézek neked a varázsgömbbe......és ugyan ezt mondja.....

2017. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ettől okosabb nem lettem. Nekem ezt adta a varázsgömb.
2017. máj. 23. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A kuplungnak kevés köze van a motor indításához, szóval ha kiemel, akkor azt talán figyelmen kívül lehet hagyni első körben.


Vezérlés?


Egyáltalán milyen autó? Milyen évjárat? Melyik motor?

Ne kelljen már nekem is elővenni a szekrényből a varázsgömböt, mint nektek... :)

2017. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez konkrétan a vezérlés csere után jelent meg akkor 99% hogy elcseszték a vezérlést
2017. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Opel vivaro 1.9 dci. Azért nem vagyok biztos benne h elcseszték mert hidegen pöccre indul.
2017. máj. 23. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Vezérlés el lett rontva, elő szokott fordulni az ilyesmi. Vagy még pszkáltak ott valamit az autón. Az is lehet, hogy véletlen egybeesés (erre kicsi az esély). Igen, gyakori a dízel autóknál, hogy hidegen simán megy, melegen pedig nem.
2017. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg fogom nèzetni vkivel mert ez igy nem jó. Ha kiderül h belepiszkáltak sokba fog fájni nekik. Köszi a vàlaszt.
2017. máj. 24. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!