Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki mostanában ( az elmúlt...

Aki mostanában ( az elmúlt 2-3 hónapban) KRESZ vizsgázott) segítene?

Figyelt kérdés

Az elméleti vizsgán miután kiértékelte a rendszer hogy hány pontom lett, nem kattingattam többet a monitoron, hanem felálltam és mentem aláírni a jegyzőkönyvet.

Viszont nagy örömömben-izgalmamban nem is néztem meg mit írtam alá..

Szóval a kérdés az,mivelhogy nem kaptam semmilyen "papírt" hogy sikerült a vizsgám, és nem is néztem meg mit írtam alá félek, hogy nem "kavarodhatott" el a sikeres értékelésem?

Mivel a pontszám kiírás után sem mentem tovább a monitoron, bár nem tudom egyáltalán kellett volna-e, úgy megörültem és már mentem is aláírni..

Kicsit parás vagyok, szeretem ha vannak papírjaim amivel bármi esetben tudok bizonyítani.

Köszi ha segítetek.


2017. máj. 23. 15:55
 1/1 anonim válasza:
Nem szoktak papírt adni soha, semmi intéznivalód nincsen, menj be az autóssuliba, ahova beiratkoztál, és már kezdhetsz is vezetni :)
2017. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!