Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám összehozni?

Hogyan tudnám összehozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy hatalmas problémám lenne, ami hosszó-hosszú ideje húzódik...

1995 december Audi A6 2.5 TDI AAT motorkódú autóról lenne szó amely automata váltós!

Váltóhibája van, sokat küzdöttek vele a szerelők, hibát nem találtak, az autó nem vált, vész üzemmódba van és 2-esben megy.

Végül elegem lett, vettem hozzám MINDENT ami egy manuális váltós autóhoz való, újra probléma, a kettőstömegű lendkerék nem megy fel a hajtókarra..............

más lenne a gyárilag automata váltós Audinak a hajtókara, mint a gyárilag manuális váltós autónak???

kapható olyan lendkerék amely jó a gyárilag aztomata váltós motor hajtókarához????

Köszönöm a válaszokat.

Telefonszámot is elfogadok privátban, ne kelljen irogatni , ha valaki tud bármit kérem írjon

Szép napot!



2017. máj. 25. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi kimaradt hogy Audi A6 "C4"
2017. máj. 25. 22:28
 2/8 anonim ***** válasza:

A kettős tömegű lendkerék - és más lendkerék - nem megy fel a hajtókarra, nem is tudna, mert útban van a főtengely!

Gondoltam szólok.

Lehet, hogy még főtengelyt is fogsz cseréltetni?

A szerelő mit mond? Ha elvállalta az átépítést, akkor csak ért hozzá valamennyit.

2017. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó szerelőknél próbálkozol. Olyan nincs, hogy nem találják meg mi a baj a váltónak.


Erre nem tenném fel minden pénzem, de szerintem nincs különbség az automata és a manuális főtengelye között.


Az ország melyik részén vagy? Hátha úgy könnyebben tudnak ajánlani valakit.

2017. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Veszprémben vagyok!

2017. máj. 26. 08:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Aztmondta a szerelő, hogy olyan lendkereket kell szerezzek amely felmegy a főtengelyre
2017. máj. 26. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Na látod, máris tudod, hogy miről van szó, ezért kár volt privát levelet írnod Pálinka!
2017. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Audi bontók, facebook C4 adok veszek csoport stb... Biztos van valakinél.
2017. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megvan a hiba forrása, főtengely felvan perselyezbe az automata valtozatnal, persely le, mehet a lendkereék :) ...
2017. jún. 1. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!