Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csepel által gyártott, Pannóni...

Csepel által gyártott, Pannónia motoros rotációs kapa, Jikov gyártmányú karburátorának beállításához ért valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, legyen szíves írja már le nekem, hogy melyik csavart meddig kell csavarni.

2017. máj. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs pontos " recept ", csak úgy tudod beállítani, ha szépen beindítod és tekered a csavart, a hangján is hallani fogod a különbséget. Egyik az alapjáratot fogja állítani, a másik pedig, hogy teljes gázon mennyit kapjon.
2017. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Oxigénszenzorral történő behangolás lenne a legpontosabb, csak ugye ez nem 2 fillér.
2017. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Most miért lett lepontozva a válaszom? Igazat írtam, aki szerint van pontosabb és jobb módszer, az kérem jelentkezzen nálam és majd egyeztethetünk egy találkát ahol ismerteti velem a "tutit".
2017. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le.
2017. máj. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!