Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ültető rugó vágása?

Ültető rugó vágása?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy ültető rugó szettem, de valahogy még lejjebb szeretném engedni az autót..

arra gondoltam hogy megvágom a rugót.

Valakinek valami tapasztalata vágott ültető rugóval?



#autó #ültetés #futómű #rugó vágása
2017. máj. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
kpm-nek elég nagy tapasztalata van
2017. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nem megvágott ültetőrugókat is cserélik vissza rövid idő után a gyárira mert mindenhol leüt a kocsi.

De ettől még kipróbálhatod. Vannak ennél durvább dolgok is a hülyegyerek kategóriában.

2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kókány módszer. A helyes megfejtés a rugók cseréje vagy állítható futómű beszerzése. Előbbi jóval olcsóbb megoldás, utóbbiból meg lehet bóvlit venni vagy drágát.
2017. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vágd

Rajk a kocsi alá rendes gewindet segédrugo ki és le teker aztán ülni fog rendesen de kellenek keményitett gátlók és tömör szilentek

Nekem 1 hete került be a kocsiba a keményitett futomű gewinde-vel és én nagyon élem bár akit vittem azok nem mindannyian örültek a pattogós közlekedésnek , de nekem nagyon be jön 2 centire van a lengőkar alja a betontól így jó pár ut/utca felejtős , de ennyit meg ér sokak szerint igy nincs konfort érzete a kocsimnak , de szerintem most van igazán meg az álltalam vágyott konfortérzet

FK gewinde ment tovább van vágva , segédrugó és koppanás gátló nincs benne , keményitett lengőkrok , gátlók , tömör szilentek deszkára rá állnék vele lazán lehetne mozgatni úgy hogy valamelyik kerék a levegőben azaz lengés csillapítás itt nincs nagyon :)

2017. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!