Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nalatok is ilyen az auto...

Nalatok is ilyen az auto eleje mint a kepen, kilehet ezeket az apro pottyoket javitani a festesen?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 26. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha igy tudsz festeni mint irni, ne fogj neki.

De semmi nem látszik a képen.

2017. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hirdetés?
2017. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

decemberben lett az auto veve, es mostnezem h az eleje tiszta kis feher potty.... pedig amikor vettuk azon csodalkoztunk h milyen szep, karcmentes.


gondolom a kavicsoktol amik felverodnek azert vannak, de alig mentunk az autoval, es autok mogott sem halladtunk sokat... megis tiszta kis potty az auto eleje, fekete az auto es feherek a pottyok

2017. máj. 26. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem az autópályázás teszi. Ott nagy sebességgel mennek előtted, ami a kis kövecskéket felveri észre sem veszed és leveri a festéket.
2017. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Nem gyári fényezés, ezért sérülékenyebb. Szerintem a te esetedben sem gyári már a festés ott. Sajnos sok fényező (az enyém sem) használ fekete szórót a fényezés alá, ennek ez az eredménye.
2017. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!