Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok autóst miért irritálja,...

Sok autóst miért irritálja, hogyha megelőzik?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim alapján, ha főúton megelőzöm, akkor lakott területen belül visszaelőznek.Pedig, ott különösen fontos betartani, mivel gyerekek is kifuthatnak az útra.


Bár, lehet az autó zavarja őket (BMW 530D, 2011).Lakott területen kívül, gyér forgalom esetén, bevallom őszintén megnyomom, általában a legtöbb tötymörgőt megelőzöm.Ezzel az autóval egyáltalán nem kihívás előzgetni.


De, lakott területen belül, nem szabadna 70 km/h-val menni, mint sokan teszik.



Meg, ami még szemet szokott szúrni,hogy amikor előzök valakit, direkt a gázpedálra lépnek.



2017. máj. 26. 19:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Általában a férfiakban van benne, ezt is ugyanúgy kihívásnak tekintik mint kisebb korban ha az egyik megüti a másikat. Az emberek sokat változnak, de a gesztusok nem tűnnek el...
2017. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan azért amiért a magadfajták próbálnak kergetni mikor motorral vagyok.
2017. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Milyen az a magamfajta?
2017. máj. 26. 19:41
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Mert hülyék, és személyes sértésnek veszik, ha megelőzöd őket, amikor szeretnél haladni.

Ezért akadályoznak, vagy szabálytalanul visszaelőznek.

2017. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
😅 magamra ismertem. Nekem egy kis taliga A mercim van és mikor látom a tükörbe hogy egy ilyesmi autó jön én vissza váltok azt kilövöm magam de akkor is megelőz😆 páromnak van audi a6 azon kiszoktam magam élni és igen akkor azt tapasztalom amit fent irtál. Én játéknak fogom fel semmi erőfitoktatást nem látok benne szeretem a kocsikat szeretek vezetni aki ilyen ember bennük ez alap ez a játék mert mondjuk anyum biztos nem fog gyorsítani ha megakarják előzni.
2017. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
"játéknak fogom fel" Szóval az ilyenek miatt halt meg már párszor majdnem a barátom.
2017. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

"amikor előzök valakit, direkt a gázpedálra lépnek."


Nos igen, gondolják, ha előzöl, akkor nyomjad neki... :D Valójában pedig igazából ez egy komplexus. Gondolják, azért előzöd meg őket, mert lenézed az ő autójuk teljesítményét... Ekkor jön a gázpedál, hogy megmutassák, az ő autójuk is tud menni.

2017. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem vettem ezt észre. Bár a gyorsabb autómmal nem is venném észre hogy a másik autós gázra lépett esetleg. A lassúval meg ritkán előzök.
2017. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert önzők és elvárják hogy mások is annyival menjenek mint amennyivel ők akarnak menni.Sérti őket ha valaki megelőzi őket,gondolván hova sietnek ezek az emberek,hogy merészelik őket megelőzni ahelyett hogy mögöttük döcögnének 30-al vagy jobb esetben 40-el


Még azt is bírom főleg külterületen amikor látom hogy úgy jönnek mint a tetű ezért kifordulok és amint ez megtörtént rögtön beletaposnak a gázba és megelőznek.Persze utána vissza kell előznöm őket mert nem bírnak gyorsabban menni 70-nél


Azt viszont én is szeretem amikor előzés közben beletaposnak a gázba.Ilyenkor azt szoktam csinálni hogy előzés után satufékezek a megengedett sebességkorlátig,hadd szitkozódjon a féregje.Ilyenkor persze a seggemben van még pár másodpercig aztán lehagyom.Kérdem én akkor mi értelme annak hogy beletaposott a gázba?


Engem valahogy nem irritál ha megelőznek,még akkor sem ha valaki külterületen 120-al megy és nem a megengedett 90-el.Nem ezek miatt vannak a balesetek hanem azok miatt akik tetűn mennek és meg kell előzni őket.Ráadásul nekem egy 20+ éves kocsim van így az is bennük van hogy nehogy már ne tudjanak elérni egy ilyen kocsit a több milliós autójukkal...Én nem értem mi ebben a jó nekik de ha erre izgulnak fel akkor ez ellen nincs mit tenni

2017. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Felőlem menjél csak ne gyere a seggembe 20 centire folyamatosan, mert az fel tud idegesíteni.

Mondjuk azt nem szoktam érteni amikor a BMW/Audi/Merci de még az 1.4 tfsi Skoda is megelőz amikor 110 körül megyek lakotton kívül, városban meg 60 fölött is a seggemben vannak.

Nem baj ha ki kell fizetni nekik minimum 30-ezret?

2017. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!