Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, ha tövig be...

Az normális, ha tövig be tudom nyomni a fékpedált?

Figyelt kérdés

Felső harmadánál rendesen fog. De ha nyomom tovább, koppanásig tudom nyomni (járó motorral).

Mindig. Álló motorral persze kőkemény, de ha jár ezt mindig meg tudom cselekedni. Nem érzem úgy hogy veszélyes lenne, mert mindig rendesen fog.

Érzésem szerint nem felpuhulásról van szó.


2017. máj. 26. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Normális ha max 10 éves autóról beszélünk. Legközelebb típust írhatnál.
2017. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. Érdemes lenne megnézetni szerelővel, minél hamarabb.
2017. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2003 után gyártott Ignis
2017. máj. 26. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ha teljesen betudod nyomni. Álló és járó motornál is kb ugyan addig kell tudni benyomni. Csak álló motornál nehezebb. Én biztos vagyok benne hogy nem fog rendesen a fék. Nézesd meg .
2017. máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg mert kis idő után már a fék sem fog majd rendesen aztán a végén úgy jársz hogy összetöröd magad vagy másokat.

Nézesd meg szerelővel, én arra tippelek hogy levegőt kapott a rendszer ami lehet fékmunkahenger vagy főfékmunkahenger meghibásodás ami lehet még jól nyomja be a fékeket csak levegőt kap ami által a pedálút nagyobb és egy idő után azt veszed majd észre hogy ha fékezel sz.rt sem fog érni, vagy állhatsz neki pumpálni a fékpedállal hogy megbírj állni ami már ku.rva veszélyes. Hétfőn első utad a szerelőhöz legyen, ameddig használható a féked.

2017. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!