Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 2,5 millió körül?

Autó 2,5 millió körül?

Figyelt kérdés
Hello mindenki! A segítségeteket szeretném kérni. Autót szeretnék vásárolni 2,5 - max 3 millió forintért. Inkább benzines érdekelne 1600 köbcentiig. A legjobb valami jó megbízható szívós lenne. Nagyrészt városban lenne használva de fontos szempont, hogy országúton/pályán se jöjjön zavarba. Kivitelben inkább a ferdehátúak jönnek be, de ha úgy alakul akkor sedan is jöhet. A lényeg, hogy megbízható legyen mert jópár évig nem szeretnék megint kocsit vásárolni illetve általában a minél fiatalabb annál tovább elmegy még elven nézelődtem eddig. Szóval tapasztalatokat, véleményeket szívesen fogadok hátha segít a döntés meghozatalában. Előre is köszi mindenkinek!

2017. máj. 27. 17:49
 1/6 crudy ***** válasza:
Csak azert ajanlom a mazda hatot (vagy harom) mert nem ismerem az arat de a rozsdan kivul nem sok baja van.
2017. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mazda 3 belefér az árba, tetszik is de igen a rozsda miatt picit tartok tőle
2017. máj. 27. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
UFO civic
2017. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is hasonló paraméterekkel keresek autót mostanában, és én jelenleg a Toyota Aurist tudom javasolni, ha sokat mész városban, akár hibrid hajtáslánccal. Ezen kívül még a Ford Focust nézegetem, szerintem az is jó választás lehet, illetve én is nézegettem a Mazda 3-at, de azt ajánlani nem tudom, mivel a konkurensekhez képest sokat fogyaszt, jellemző rá a rozsdásodás, és egyik ismerősöm 90 ezer kilométeres, újonnan vásárolt Mazdája most lett hengerfejes, ami bár csak egyszeri eset, mégis visszavetette a kedvemet.
2017. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ufo civic au egyik befutó 2009 utáni erősebb 1.4-es motorral. Hybrid toyotákat is néztem aurist vagy 2009 utáni ráncfelvarrott priust nagyon tetszenek azok is, viszont egy cikk elbizonytalanított miszerint az 5 évnél idősebb hibrideket már lutri megvenni. Erről esetleg valakinek valami tapasztalata hogy mi az a kor aminél még biztonságos megvenni őket?
2017. máj. 27. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom ugyan nincsen, de én a hibridektől, különösen a Toyota hibridjeitől nem félnék. Sok autó jócskán túl van a 10 éven, több 100 ezer kilométeren, és semmi baja nincsen. Annak ellenére, hogy a hagyományos autók akkumulátorait viszonylag gyakran kell cserélni, a hibridekkel lényegében semmi ilyen jellegű probléma nem szokott lenni, kifejezetten megbízható autóknak mondják őket. Az Aurisban egyébként ugyanaz a hajtáslánc dolgozik, mint a 3-as szériájú Priusban, annyi különbséggel, hogy az Auris rendszerében már kijavítottak pár hibát, tehát mondhatni még megbízhatóbb.
2017. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!