Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gaz adasnal nyikorgo hang? 1.8T

Gaz adasnal nyikorgo hang? 1.8T

Figyelt kérdés
Sziasztok , egesznap uton voltam az 1.8T motoros autommal,majd este amikor leallitottam , es ra 1 orara ujbol beinditottam , arra lettem figyelmes , hogy gaz adasnal eles nyikorgo hang jon a motorterbol, alapjaraton meg szepen fut a motor. Mit gondoltok ez mitol lehet?

2017. máj. 28. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ékszíj? Próbáld terhelni az ékszíjakat a klímával, esetleg a hátsó szélvédő fűtéssel plusz a világítással, és hallgasd meg úgy is.
2017. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked gazzal megy az autód?!

Nem mondom, költséghatékony megoldás, de télen körülményes lehet hogy annyit tudj gazolni, amennyi kell bele. Bár tyúkhúr talán akkor is akad. :))))

Bocs, de nem tudtam kihagyni! :D :D :D

2017. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
haha... persze. Amugy most mar alapjaraton is nyekergett,elindultam vele es 3 perc utan megszunt a zaj. Nem ertem...
2017. máj. 28. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ékszíj...
2017. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vízpumpa feszítőcsapágy.
2017. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!