Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autónál akkumulátor lemerülés...

Autónál akkumulátor lemerülés után, hogyan lehet feléleszteni az immobilizert?

Figyelt kérdés
Azóta sajnos letilt és nem tudom az eredeti kulcsával elindítani az autót.
2017. máj. 28. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit se kell csinálni. Az immobiliser egy fixen programozott dolog, nem felejti el a rendszer. Bármikor kiveszem az akksit majd visszateszem, és működik rendesen az autóm.


Mivel titkos az autód típusa, így egyelőre ennyi.

2017. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiat Cinquecento.Közben megoldódott a probléma.Lebontottam a műszerfal egy részét,hogy hozzáférjek a bypass egységhez. Kihúztam belőle minden kábelt így állt kb 3 óra hosszáig.Utána nyitott ajtónál visszanyomtam a kábelsarukat, akkor hallottam valami furcsa kattanást a bal ajtóban. Azóta az immo ledje egyáltalán nem világít az autó viszont pöccre indul !Nem tudnám megmondani, hogy pontosan mi történt annyira nem értek hozzáde a lényeg, hogy három hét után újra indul a kicsi kocsi.Lehet, hogy most inaktív vagy mide nem számít ez egy 23 évesmegviselt járgány.Azért érdekelne, hogy mi történhetett.
2017. máj. 29. 06:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt ismét nem indul. A LED továbbra sem világít. Tegnap este többször is próbáltam beindítani mindig sikerült. Lehet, hogy lejárt valami idő limit. Megismétlem a műveletet nem tudom mi lesz.
2017. máj. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!