Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Saxo 1.1 benzin vagy...

Citroen Saxo 1.1 benzin vagy 1.5 dízel?

Figyelt kérdés
Városba szeretném főleg használni, de nem tudom melyik lenne jobb számomra, melyikkel járnék jobban, illetve melyik megbízhatóbb. Illetve melyiknek mi az előnye vagy hátránya. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. máj. 28. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.5 dízelben van nyomaték, azzal elmész a városba bárhová bármikor megpakolva is..de.. cserébe szereti a minőségi motorolajat, lehetőleg hatezrenként. Javítása, karbantartása drágább, mint a benzinesé.


a benzines halkabb, szerethetőbb, és ha jó olajat használsz, amit maximum tízezrenként cserélsz(de jobb nyolcezernél), akkor mindkettő kiszolgál.


én szívó benzines hívő vagyok, tehát ne hallgass rám.

2017. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
1-es az 1.5D meg szivodezső.......szoval attol sem kell beszarni....meg 2hetente olajat cserelni!Mindegy melyik mptorral veszed,az igenytelenseg mintapeldanya mind a ketto!Ha megis valami.megdöglene rajtuk filleres hozza minden
2017. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Draga az 1.5 fenntartasa a benzineshez kepest? Kb annyira draga mint egy 50es robogo
2017. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!