Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az m. petrol üzemanyag kútakná...

Az m. petrol üzemanyag kútaknál milyen minőségű az üzemanyag? A prémium diesel-ről vélemény? éjszaka igaz hogy -10ft/literrel olcsóbb?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem is érdekel.

Nekem mondjuk ez a kúthálózat pont nem esik útba. A Shell prémium dízele vállt be, azt tankolom évek óta, nem nagyon szoktam mással kísérletezni.

2017. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a shell prémiummal érezhető bármi változás? más kúttal/üzemanyaggal tapasztalat?
2017. jún. 12. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sima dízelt tankoltam náluk, de nagy csalódás volt, nagyon vizezik. Azóta csak Shell vagy Mol kúton tankolok. Az viszont igaz, hogy éjszaka 10 forinttal olcsóbb, viszont annyival kevesebbet is ér.
2017. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Shell prémiummal nekem sokkal halkabb a motor. Az alapjárat is simább és gázadásra se kerepel olyan hangosan. Az OMV prémium dízelét dícséri mindenki, de nekem az nem jött be. Attól pont, hogy iszonyúan hangosan kerreg.
2017. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a vizezést felejstük már el, nem lehet vizezni az üzemanyagot mivel nem keveredik. Max a benzin etanolja szív fel kis vizet de ennyi.
2017. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Pontozzatok csak le válasz nélkül, akkor is lehetetlen mivel ELVÁLIK a kettő.
2017. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!