Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ újratétele? A tanfolyamo...

KRESZ újratétele? A tanfolyamot újra el kell végeznem? Többi lent

Figyelt kérdés
Közel 4 éve csináltam meg és tettem le a KRESZ tanfolyam után a KRESZ vizsgát, de sajnos vezetésből egyszer megbuktam és többet nem is próbáltam. 2 év lejárta után a KRESZ vizsgát ugye újra kell tenni, de az lenne a kérdésem, hogy újra kellene megint járnom tanfolyamra? Sajnos pénzügyileg nekem a tanfolyam nem férne bele, ezért lenne fontos!

2017. jún. 12. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Totál elfelejtettem ideírni, hogy B kategóriáról, azaz személyautóról van szó!
2017. jún. 12. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nulláról kell kezdeni. Onnan tudom, hogy nekem is lejárt a 2 év a kresz-vizsga óta...
2017. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sajnos, ahogy az előttem válaszoló mondta, elölről kell kezdeni az egészet. Tanfolyammal, kresz vizsgával, mindennel együtt.
2017. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóó ne már :( Remek. Akkor megint kimarad legalább egy fél év mire elkezdem. Köszönöm nektek a gyors választ, ment a zöld kéz! :)
2017. jún. 12. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a tanfolyam nem fér bele, akkor ne is kezdj bele. Mert akkor egy bukás után megint félbe fogod hagyni az egészet.

Ha mondjuk van félretéve 150-200 ezred, akkor kezdj bele.

2017. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annak idején nem a pénz miatt nem folytattam és próbáltam újra, hanem mert külföldre költöztem és ez teljesen elfelejtődött.
2017. jún. 12. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

A kressz tanfolyamot és a gyakorlást meglehet online is csinálni. Ott gyorsabban végzel vele.

Az internetes kurzus után mehetsz is majd vizsgázni.

2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részlet kérdés, hogy előadásokra jár be, vagy online tanul az elméleti vizsgára, bár annak, akinek nincs kellő alapismerete inkább az előadásokat javasolnám, ott van, aki megválaszolja a felmerülő kérdéseket.

A lényeg az, amit már írt valaki, és csak megerősíteni tudom: amíg nincs 150-200ezer forint félre rakva a jogosítványra, addig el sem szabad kezdeni a tanfolyamot, és azzal is számolni kell, hogy esetleg még a 200ezer is kevés.

Az elméleti képzés dija elenyésző lehet a többi költséghez mérten.

A gyakorlat az amit előre nehéz tervezni, 3500-4000 forint között van a 45 perc (óra), és senki nem tudja elsőre, hogy 30, 40, vagy 60 óra gyakorlás után vizsgázik le.

A forgalmi vizsga díja is 11ezer forint, amit jó esetben egyszer kell befizetni, de az se biztos.

2017. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!