Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a nagy mánia?

Mi ez a nagy mánia?

Figyelt kérdés
Mindenhol az megy, hogy "vegyél 3-as Golf 1.9 TDI-t", "dízelben az erő", "szmókendsárm",... Másról nem is lehet hallani...
2017. jún. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert közkedvelt és gondolom olyan a baráti köröd ahol szeretik. Én semmi ilyet nem hallok (legalábbis ismerősöktől)
2017. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crudy ***** válasza:
54%
Ense. Dizelturistakkal sokat talalkozok de a golf nem talal meg.
2017. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Minden korszakban más kocsik a menők (most például ezek) meg azt hiszik hogy csak ezekkel lehet úgy menni mint a rakéta...
2017. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Golf = Olcsó, így jó azoknak akiknek ott a jogsi de nincs sok pénzük autóra.
2017. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Golf közkedvelt a fiatalok körében, mivel olcsó, viszonylag szép és jól tuningolható, a dízelmotor jól gyorsul, és persze füstöl, mert az kell és szép.


Egyébként én nem hallok ilyet, maximum csak a te baráti társaságodban megy ez. Az én ismerőseim anno Passat 1.9 TDI-vel játszották el ugyan ezt. Majd kinövik, de ettől függetlenül első saját autónak jó lehet.

2017. jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Golf III-at már nem szabad venni. Össze kell rakni a pénzt minimum egy IV-esre. Egyébként meg társasága válogatja. a VAG dízelek ár érték arányban leiskolázzák kategóriájukat, nyilván ezért mondja mindenki.
2017. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Másról nem is lehet hallani...

Hát én konkrétan még sehol sem hallottam ezeket.

A dízelben az erő kifejezést még sehol sem láttam.


Azért vagyok ebben a kategóriában, mert most csinálom a jogsit, közben nézegetek kocsit is, de ezzel a "mániával" nem találkoztam, szóval max a te baráti társaságodban kaphatták fel, biztos a helyi kemény csávónak volt valami ilyen benyögése, a többi meg majmolja.

2017. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Legfeljebb a neten látod ezt, ott meg kb. semmi se valós, mert ugyanaz a 20 ember beböfögi minden autós fórumba és olyan látszatot kelt, mintha mánia lenne... Sokan többes regisztrációval.

30ezer ember van a TDI Facebook oldalán, az autósok 1%-a kb. és nagy részük nem a füstokádó idióta azt is le kell vonni.

2017. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk se olyan menő a Golf, inkább Passat 1.9 TDI chippelve, turbócsere nagyobbra, akkora intercooler hogy a rend őrei 100 méterről is kiszúrják... :D Bár engem nem zavar, esetleg az kicsit, hogy okádja a füstöt, szerintem az inkább ortó, mintsem menő, de annyira nem vagyok otthon a dízel világban. :)


Amúgy a Golfimádat szerintem abból jön, hogy csinosra ki lehet pofozni, de én csak interneten találkozok vele.

2017. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olcsó, egyszerű, kicsi, könnyű, ezért jól ugrik, tipikusan jó hülyegyerek autónak, kevés pénzből, és utána még elvisz bevásárolni is 3 csepp gázolajjal.


A füst baromság, de ez van. A fart can, meg az anti lag is baromság mégis van benzinesnél. A cooler ami leviszi a fejem az még menő is, a mozdonyturbó is menő, a chipeléssel rontják el amiért elkezd füstölni...

Meg valamilyen szinten a VW is hibás, amiért kitalálta agyhalott módon, hogy 2 liter feletti motor csak Audiba mehet. VR az belekerült 2.8-as méretben ebbe a bevásárlókocsiba, nem tudom dízelnek miért kellett megállnia 1.9-nél...

2017. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!