Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Celica-t (2000 évjárat)...

Toyota Celica-t (2000 évjárat) érdemes megvenni városi használatra, hosszabb távra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem +1
2017. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. jún. 15. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy, nincs családod, és nem is tervezel, vagy ha van családod, de van egy másik, családibb autód is, akkor miért ne? Nagyon alacsony fogyasztásra ne számíts, de "szuperautós" menetteljesítményre se. Tipikus zsebkupé, adja az érzést, de azért egy minimum Mustang mégis csak ütősebb, olcsó, kvázi "budget" élményautónak a Mazda MX5 jobb választás (hátul kapar, k*rv@ könnyű, és még a tetőt is nyithatod), a nagybevásárláshoz kicsi, de a feelinget azért adja, hogy "sportautóval" mászkálsz (alacsonyan ülsz, magas a kardánbox, kagylós az ülés, markolászhatod az ablakkeret nélküli ajtókat, stb). Ízlések és pofonok. Nekem is tetszik, de van már egy hobbiautóm, ami nagyon hozzám van nőve, így nem tervezem lecserélni.
2017. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 crudy ***** válasza:
Mazda +1
2017. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Egyenlőre nem tervezek családot alapítani, ha majd eljön az idő akkor veszek egy kombit. Addig is szeretnék egy sportosabb kocsit ami az izlésemnek megfelel, viszont időnként cipekedni is kell, ezért cabriot nem szeretnék.
2017. jún. 15. 13:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire megbízható autó. Nem kell gyakran szerelőhöz hordani?
2017. jún. 16. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember, 17 éves autóról beszélünk!

Ahány autó, annyi életút. Ha valami lakótelepi suttyótól veszed, aki nem költött rá, csak rajkodott a haverok előtt, akkor sokba fog kerülni. Ha találsz egyet, aminek igényes gazdája volt, akkor semmi különösebb probléma nem lesz vele. A toyoták általában megbízhatók, de az emberi hülyeség ellen nincs ellenszer...

2017. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a többi hasonló évjáratú autóhoz képest.
2017. jún. 17. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a legszebb autó a világon, mint egy ferrari ha piros
2017. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!