Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B8-as Passatról kinek mi a...

B8-as Passatról kinek mi a véleménye? Érdemes egyáltalán Volkswagent venni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,hogy érdemes-e, mert nekem annyira nem jött be a márka.


Jelenleg egy B6-os Passatom van, kényelmes, a fogyasztásával sincs baj.Viszont,nem túl megbízható.Pedig márkaszervizbe hordom nem sufniba és megkap mindent.


Ami 1 hónapja alig hagyta el a 200 ezer kilométert és meghalt a turbója, de egyéb dolgokat is ki kellett cserélni rajta,fizettem jó sokat.

De, ezt megértem, dízelautónál bent van a pakliban.


Ami leginkább idegesítő,hogy nem túl megbízhatóak a berendezései.

A júniusban a légkondijával is baj volt.Ami bosszantó volt az a kézifék, elektromos, volt, amikor nem akart kiengedni.Csinálhattam vele bármit nem moccant.Úgy kellett elszállíttatni.

De, voltak még hasonló gondjai, pl:ablakemelők nem mentek.


Újabban pedig az indulással van baj.Kulcskártyás,amikor benyomom neki, vagy elindul pár másodpercre és leáll vagy pedig "indíthatja" magát.

Pedig emiatt már volt szervizben, de újra ezt csinálja.



A B8-as szerintem nagyon szépen sikerült.

De, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.Szerintem jól sikerült autó.

Vagy inkább franciát,japánt?



2017. jún. 17. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Nekem kikönyökölt a B6-ban az 1.9 PDTDI motor nemrég, azóta VW-t sem akarok látni.:/
2017. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ajánlani akartam, de ha neked a B6-os sem bizonyult a legjobbnak, akkor most nem mondhatom, hogy vedd meg, mert jó. Több tapasztalatod van neked ezek szerint a Passatokkal, és a B8-asban a B6-hoz képest nincsenek valami hú de forradalmi változások.

Amit tudok javasolni, az az Audi, mégiscsak jobban össze vannak rakva. Vagy lehet hogy most viccesnek fog tűnni, de egy Skoda Superb is nagyon jó választás lehet, nagyon kevés probléma van velük.

2017. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!