Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson levegőszűrőház help?

Simson levegőszűrőház help?

Figyelt kérdés
Hali ha simán rajta van a levegőszűrőház a simsonomon akkor nem bír az istenér se menni ha felmelegedett az egész motor.Ha leveszem róla a levegőszűrőházat akkor megint jól pöfög.Valaki tud valami megoldást rá hogy lehetne anélkül megoldani hogy ne kelljen levegőszűrőház nélkül mennem?(A levegőszűrőháznál arra célzok hogy az oldalán lévő"deknit" szedem le csak most nem jut az eszembe :D)

#fulladás #Simson #levegőszűrőház
2017. jún. 19. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A Simsonnál a légszűrőház felső részén van egy lyuk amin keresztül szívja a levegőt az ülés alól. Ha ez a lyuk bedugul, akkor történhet meg az amit leírtál.

Itt egy kép:

[link]

2017. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen eldugulva ma megnéztem.
2017. jún. 20. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a gyári légszűrő pogácsából kiszedtem azt a drótos vackot és tettem bele légszűrőszivacsot.
2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!