Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásnál...

Használt autó vásárlásnál miért szokás kiemelni hogy "hölgy tulajdonostól"?

Figyelt kérdés
Gyakran akkor is kiemelik, ha ez nem is így történt. Jobb fényben tünteti ez fel az autót valakinél? Sok emberben nem pont az él hogy a nők gyakrabban húzzák meg az autókat, nem feltétlen üzemszerűen kezelik a váltót, halogatják a gumicserét, a műkörmükkel roncsolják a kilincset, kormányt meg hasonlók. Én tudom hogy rengeteg nő van akire ez nem jellemző, és legalább ennyi férfira is elmondható hogy nem megfelelően bánik az autójával. Csak egyszerűen számomra fura hogy ez miért ilyen fontos opció egyeseknél, és ellentétben miért nincsen már akkor olyan lehetőség hogy "férfi tulajdonostól". Nem mintha számítana bármit is.

2017. jún. 20. 09:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A 3. mondat végére értelemszerűen egy kérdőjelet (?) képzeljetek a pont helyére!
2017. jún. 20. 09:37
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szar nepperdumából alakult ki. Ez olyan mint orvostól vagy svájci nyugdíjastól. Semmit nem jelent de egyesek még mindig beveszik az ilyen szar dumákat.
2017. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert "hölgy tulajtól" volt egy hülyeség : az asszony szép ráérősen,vigyáz a kocsijára.

Ez mind szép és jó,de sajna látjuk milyenek a valóban hölgy tulajtól lévő autók : szétrúgott kuplungok,sz.r váltók,elégett fékek és a többi.

Van 1 anyuka a házban aki 17 km-re dolgozik.

HDI Peugeot 308-a van,újan vették...

Hát ,szoktam látni elindulni,de azt is amikor hazaér.

általában csak leállítja azonnal a ~25 km út után...

Mára kéken füstöl :)

2017. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Mit jelent az, hogy csak leállítja 25 km után?
2017. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 crudy ***** válasza:
A nok hajlamosabbak a takaritasra, jobban vigyaznak az ertekre, csak akkor hasznaljak az autot amikor szukseg van ra. Ezert jo. Vagyis lenne jo. De meg ha eltekintunk attol a sztereotipiatol h a nok rosszul vezetnek az biztos h a tobseguknek nincs erzeke a muszaki dolgozkoz. Ha valami fura hang jon az autobol azt hajlamosak figyelmen kivul hagyni. Nem tudjak h h kell nagyon figyelmesen autot gondozni. Hallottam nem reg egy olyanrol h egy holgy bevitte szervizbe a szalon autojat mert hangos volt a motor. 87ezret tett bele es nem cserelt benne olajat mert a szalonba nem mondtak neki h olajat kell cserelni. Az edesanyammal multkor vitatkoztam h az autojaban rendszeresen automata olajata kell cserelni es nem akarta felfogni h miert kene es h neki errol miert kene tudni. Es ha nem kell rola tudni mert a gyar nem irja elo akkor o nem is fog cserelni. Valojaban ilyenek a nok. Nyilvan van olyan is aki maximalisan rendbe tartja az autot.
2017. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az általános asszociációk alapján: olcsóbb kuplungot cseréni, mint turbót cserélni, vagy motorgenerált csináltatni. De ez egy f**ság.
2017. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Jobban vigyáznak rá, megkímélik, nem versenyeznek, tisztán tartják, pont azért, mert nem értenek hozzá, rendszeresen viszik szervizbe. De ezek csak sztereotípiák, nyilván nem igaz minden nőre :)

Szerintem amiket írták, hogy nem jól váltanak, halogatják a gumicserét, gyakrabban húzzák meg, egyáltalán nem igaz. Férfiban és nőben is van ilyen bőven. Nem a nemtől függ. Sőt, én inkább férfiaknál látom, hogy nemhogy halogatja a gumicserét, hanem egyáltalán nincs gumicsere. Meghúzni is sokan meghúzzák férfiak is, mert azért általában bátrabbak és bevállalnak olyan szitukat is, amiket nem kéne.

2017. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

A nők lassabban, óvatosabban vezetnek ezért gondolhatja valaki, hogy az autójuk megkíméltebb. De simán nyomnak nagy gázt a hideg motornak, csúsztatnak kuplungot sokáig és műszaki ismeretek hiányában nem vesznek észre olyan hibajelenéget amit egy férfi igen ezért az autójuk sokszor csak akkor kerül szervízbe ha már lerobbant.

Példa: Tegnap, 30-as nő betér a szerelőhőz hűtővíz folyással. Szerelő mondja neki, hogy a kocsijának lejárt a műszakija fél éve. Nő mondja: Jó de azt neki honnét kéne tudni? Szerelő: Bele van írva a forgalmiba, hogy mikor jár le. Nő: Hát ő azt nem nézegeti.

2017. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert egy ilyen szöveg olvasatán az ugrik be az átlag autóvásárlónak, hogy ez a kocsi biztosan meg volt kímélve, hiszen a hosszú utakra nyilván a férj (nagyobb) autójával mentek. Az ülésnek még vélhetően kellemes nőiülep-illata van (erre gerjedők szerintem szagolgatják is), biztos nem bagózott benn a hölgy (hiszen a nők igényesebbek), vélhetően nem hányta és nem ejakulálta le senki a kárpitot. No és persze ott van a fingfaktor, köztudomású, hogy a nők nem finganak, tehát nem fingott bele senki az ülésbe. Összességében, igényesebb autóra számítasz ha ezt olvasod.


A valóságban persze nem így van, sőt a legtöbb ilyen hirdetésben szereplő gépjármű vezetőülését általában tökökről csorgó izzadtság itatta át, mégis, próbálkoznak. :)

2017. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szüleimnek is anyám nevén van az autó,de soha nem vezette apám hajtotta mindig.
2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!