Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma volt a sikeres forgalmi...

Ma volt a sikeres forgalmi vizsgám, mi a teendő utána?

Figyelt kérdés
Igaz elmondták a vizsga után, de olyan extázisba voltam, hogy nem is értettem amit mondanak:D Ilyenkor be kell menni az NKH-hoz az elsősegély vizsga papírral vagy nem? Vagy egyből lehet menni a kormányablakba és igényelni?

2017. jún. 20. 21:21
 1/5 crudy ***** válasza:
Nkh, ott kapsz egy papirt, azzal okmanyiroda vagy kormanyablak.
2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy olvastam, hogy volt valami változás mostanság
2017. jún. 20. 21:45
 3/5 crudy ***** válasza:
En nem most vizsgaztam de nem hallottam.ilyenrol
2017. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én áprilisban vizsgáztam.


Nekem azt mondták, 3 nap múlva menjek a közlekedési hatósághoz.


Viszont, ha valamelyik papírodat (bizonyítvány, elsősegély vizsgaigazolás, orvosi alkalmassági) nem adtad még le az iskolán keresztül, vagy az iskola netán nem továbbította az NKH-nak, akkor azt be kell nekik mutatnod. Én pl. az elsősegéllyel voltam így, az NKH-nak nem volt meg, emiatt el is húzódott ez az egész...


Bemutattam, emiatt +3 napot kellett várnom. Visszamentem, megkaptam a vizsgaigazolást, amivel bementem az okmányirodába (+ orvosi alkalmasságival). Onnantól kezdve kb. 1 hét. Nekem legalábbis 1 hét alatt ki is postázták.

2017. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2017. jún. 20. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!