Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mire lehetne...

Szerintetek mire lehetne használni egy eladhatatlan autót?

Figyelt kérdés

Van 1 15 éves autóm amiért a legmagasabb ajánlat 1 havi fizetésem volt kb (kereskedésben majdnem 2x ennyiért mennek ezek) , pedig kb 1 éve hidetem. Am nagyon szép állapotban van felgyújtani nem akarom se bontóba adni :D

Gondoltam arra, hogy felajánlom rászorulóknak, vagy vmilyen szervezetnek. Esetleg lehetne reklám autó vagy kerti dísz.

Ti mit kezdenétek vele?


2017. júl. 1. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy leírd milyen autó.
2017. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennél 10 évvel öregebbet használunk, 20 éves koráig megtérült, hogy nem adtuk el (kb. annyit kaptunk volna érte, amit írsz), az utóbbi 4-5 évben már nem, sok a baj vele.


Ha te vagy a kocsi első, vagy esetleg 2. tulaja és jól ismered, lehet jobb egy autókereskedésből vett 8-10 éves zsákbamacskánál.


Az is kérdés, mire kell, mert bevásárlóautónak, mint nekünk tökéletes lehet. Pár kisebb utazást is kibír.

2017. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En hasznalnam tovabb vagy bontanam alkatresznek es sokkal tobb jon ki belole
2017. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

1.: 1 havi fizetésébe kerül, a kereskedőknél kapható kétszerennyiért, és 15 éves, na ugyan, mi lehet...


Nem valószínű, hogy Ferrari. :-)

2017. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Milyen autó? Én eladnám annyiért amennyit ajánlanak érte. Már csak azért is, hogy ne kelljen rá biztosítást meg adót fizetni.
2017. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

volt egy lepukkant opelem, aminek nem volt műszakija. félre volt tolva a kertben, egy fa alá. egyszer nyitva hagytam az ajtaját, pár nap múlva látom ám hogy mind a három rotim ott szundikál a kocsiban a kedvükre igazított üléseken.

most már mindegy alapon hagytam a fenébe. pár hét múlva szét is volt tépve rendesen. probléma pipa.


tehát kutyaólnak, csirkeólnak, tojófészeknek kiváló.

2017. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire jól megy, hogy lemondasz kb 150 ezer ft-ról, mert az neked nem pénz, akkor már odadobod vkinek ingyen?

Nem igazán értem.

Momentán én rászoruló vagyok, mert elég csúnyán kisiklott az életem, és nagyon szeretnék kocsit... de valahogy sosem fordult meg a fejemben, hogy valaki pusztán jófejségből ilyet tenne értem.

Ha kereskedésben 2x ennyiért mennek ezek a kocsik, akkor fogod magad és felteszed használtautóra meg jófogásra, kétlem, hogy a kereskedői ár feléért ne vinnék el egy éven keresztül.

Ha valami jó állapotban van, és jó áron, akkor nem ritka, hogy már aznap lecsapnak rá, szóval van itt valami, ami nem publikus... szerintem.

Amúgy meg ha újat akarsz venni, akkor sem elhanyagolható, hogy beszámítják, és 150-250 ezerrel kevesebbet kell kicsengetned.

Bár lehet hogy neked ez nem számít, azért lássuk be, az emberek nagy résznek ez sok pénz.

2017. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7.: Nincs benne motor és az akkumulátornak kinéző fehér izé egy húshibrid tyúk...


Ez volt a helyzet álmaim 300 000Ft-os Porsche 924-ével...

2017. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék tőle megszabadulni, mert tényleg csak az adókat kell így fizetni rá ami nem kevés, + le is pusztul álltában véglegesen.

Gondolkodtam az elbontáson és alkatrészenkénti eladáson de az is elég macera mert időm elég kevés lenne vele foglalkozni vele és sok idő mire szépen mindent elvisznek belőle.

Ismerősnek am szivesen eladtam volna feléért is, de épp nem terveznek autóvásárlást vagy ha igen akkor sem ilyen régit. Idegenek is napi 3-an hívtak, meg jöttek alkudozni, hogy annyiért tudják elvinni. De idegennek nem adom, vegye meg kereskedésben 2x annyiért.

Évi 30-40e km-t mentem vele szval abból van benne bőven, lehet vissza kellene tekerni csak :D

Ha kivonatom forgalomból akkor meg max a kertben tarthatom , utcán ugye nem.

2017. júl. 1. 17:10
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Most én vagyok vak, és nem látom, vagy a kérdező ismét csak a kocsi típusát felejtette el leírni?
2017. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!