Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shox evo protektoringet...

Shox evo protektoringet erdemes venni?

Figyelt kérdés
Az ufo scorpion koppintasa. Szerintetek mennyi kulonbseg van a ketto kozott? Tapasztalatokra lennek kivancsi, vagy hiteles infora, talalgatast felejtsuk el.
2017. júl. 2. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. jutottál valamire? Én is ezt a fajtát nézem.
2017. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Vaterán volt 13 ezerért ingyenes szállítással vadi új ufo scorpion [link] .

Kértem képet a hátáról, nem kaptam, és lejárt a hirdetés, lehet, hogy kamu volt.


Scorpionról próbáltam összecsipegetni infókat. Valaki a boltban felpróbálta, és a kulcscsontvédő eltör. Műanyag szegecses, és az adta meg magát.

Más valaki írta, hogy scorpionja volt, felpróbált egy acerbis koerta-t, és azonnal lecserélte. A scorpion egy merev, kényelmetlen konstrukció.

A kulcscsontvédője sem ér sokat, mert a kulcscsont akkor törik el, ha egy derékszögű nagy erőhatás éri. Pl.: ha vállal neki repülsz egy fának.


Annyira jutottam, hogy itthon nem érdemes protektort rendelni.

Most rendelem ezt a protektort [link] .

57 dolcsi + 7,37 dollár a szállítás, de az utóbbit elengedte az eladó :)

A protektor külseje poliuretán, a belseje pedig EVA.

Az előbbi ütésre keményedik, ha megkopogtatod olyan hangja van, mintha műanyag lenne, de olyan hajlékony, mint az EVA. Sas-tec találta ki ezt, a kínaiak pedig lenyúlták :)

https://www.youtube.com/watch?v=YLAtD32lFIs Minden protektor CE minősítéssel rendelkezik.


Egyébként most is van protektoringem, ez: [link] . 4 éve megvan, és jó minőségű, főleg a könyök, és a vállvédő része, de kiakartam próbálni mást is :) Állítólag ezek a puha protektorok 30 fok felett is kényelmesek, ha közben mész, de ebbe a műanyag protektoringben már 20 fokban is izzadsz, mint a disznó.

Télen pedig azért nagyon kényelmetlen a műanyag protektoring, mert a gerincvédő alsó része utat tör a ruhák között, és ott bejön a hideg.

2017. júl. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!