Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris vagy Suzuki Swift?

Toyota Yaris vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

Mindkettőből 2017 -es, csak a Yarisból a 1.0 VVT-i (69 LE) benzines Trend 3.57 milliós, a Swiftből pedig a 1.2 -es GL+ 3.48 millió Ft -os változat.


Mi alapján lehetne dönteni?



2017. júl. 6. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Turbós benzines 1.0-ás autókat el kell felejteni. Milyen kicsi dugattyú lehet benne, illetve még ezt turbóval is megspékelni.... Szerintem ez egy gyárilag elkövetett baklövés, hogy ilyen motorok forgalomba kerültek.

Marad a kettő közül a Swift!

2017. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Az előttem szóló szavait szívleld meg. Ne vegyél háromhengeres turbóst.


szerintem.

2017. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
2 okos. A toyota 1.0 motor nem turbós, de jó hogy ilyen felkészült emberek válaszolnak. Ha a kettő közül kéne választanom én a swiftet mondanám: több mint 20 lóval erősebb motor (ami azért még így is gyengének számít manapság) és felszereltség alapján szerintem a swiftbe sokkal több minden van, össze kell hasonlítani.
2017. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Enis a Swiftet ajanlanam.
2017. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Swiftem van. Csúcsfelszereltségű, automata. 50 ezer kilométer alatt egy izzó nem égett ki benne. 1.2 -es motorja jó. Az új kasznist leültették 2cm-el 12cm a szabad magassága. A réginek is földet fog néha az orra ( 14cm )

Az új hátsó kilincsét mell magasságba rakták. Az új töréstesztje *** a régié ***** mivel az új könnyebb több mint 100 kilogrammal és rövidebbre vették az orrát. Próbáld ki mindkettőt és vedd amelyik jobban tetszik.

Amennyiben a pénztárca engedi érdemes a csúcsfelszereltségűt venni. Swiftből vezettem, hagyományos váltós GL-t is. 1 kategóriával roszabb autónak érződött. Köpbenéztem. Pl. nem volt a motorháztető belsején szigetelés. Gondolom máshol is kevesebb. Hangosabb volt.

Apróságog, mint digi klíma, automata lámpa, kulcsnélküliség, automata váltó is sokat dob az ember komfortérzetén. Esetleg kérdezz autószerelőt. ( Szerintem utálják mindkettőt, mivel nem törzsvendégeik. )

2017. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

"50 ezer kilométer alatt egy izzó nem égett ki benne."

Melyik? :-))

2017. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Az index. :D
2017. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
egyetlen 1 sem
2017. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
inkább járj gyalog, mint ilyen retkekkel.
2017. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezres Yarist ne vegyél! 1.3 már ok! Ezres Yaris marha gyenge, 1.3asat vehetsz kb olyan igenytelen mint s szuszogó :) Világból kimegy:)
2017. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!