Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy bizonyos autósiskolánál...

Ha egy bizonyos autósiskolánál elvégzem a KRESZ és elsősegély-tanfolyamot, folytathatom egy másiknál a vezetést? (költözések és időhiány végett)

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 17:19
 1/3 master22 válasza:
Persze csak be kell iratkoznod az új autós iskolába.
2017. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Illetve egyes autósiskoláknál kell külön fizetni, ha felbontod a szerződést.

Érdemes egy helyen csinálni az egészet.

2017. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretnek kizárólagos szerződést aláíratni, aztán ha váltani akarsz, akkor a jogsid 2x annyiba fog kerüli, mint eredetileg került volna.

Már egyszer leírtam itt, de aztán egy okos állította, hogy ilyesmi nincs, csak mert ő még nem találkozott ilyennel:

szóval Debrecenben Koroknai ilyet írat alá (lehet más suli is, csak általában az ember nem akar váltani), de az elmélet után majd' 2 éven át nem tudnak gyakorlati oktatót biztosítani, az ember meg kifut az időből... szóval őket elég sokan hagyják ott mostanában.

Lehet az én szerződésemben is benne van a kizárólagosság, nem tudom, mert nem igazán tudtam végigolvasni, gyanús is volt, hogy sürgetnek... na de a sikeres elméleti vizsga utáni héten én már vezettem, nem kellett több hónapot várnom, szóval számomra ez nem releváns.


Konklúzió: ha kinéztél egy iskolát, érdemes jó alaposan szétnézni neten, véleményeket, tapasztalatokat keresni, akár ide is kiírhatod, hátha van vki, aki ott tanult.

Gondolom lehet úgy is szerződést kötni, hogy csak arra, amire te akarod, de ezt a sulinál kell megérdeklődni.

2017. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!