Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennél egy rendszeresen...

Megvennél egy rendszeresen szervízelt, pályán használt, leinformálhatò, itthon elősször forgalomba helyezett, magas (óraállás) kmes benzines autót vezetett szervízk. Vel a tipus átlagáráėrt?

Figyelt kérdés
Blokkok az pàlyadíjròl meglennėnek.
2017. júl. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

kérdések: a szervizelés megtörtént? miért jó a pályán használás? napi több száz kilométer négy-ötezres fordulaton?

mennyi az a magas óraállás? 200e alatt még meg lehet venni(ha sérülésmentes), de a fölött már...

..az már "széthajtódott"


szerintem.

2017. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
200 ezer km semmi egy rendszeresen szervizelt kocsinak. Enyémbe 240k van és semmi baja, évekig fog még menni. Persze ehhez az kell, hogy ha bármi nyűgje van, akkor gyári alkatrészekkel azonnal meg van javítva, olajcsere periódus betartva gyári olajjal, szűrők rendszeresen cserélve, stb.
2017. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
150.000-es óraállás fölött semmiképp. Inkább megvárnám, amíg megtalálom egy város széli murvás nepperplaccon 90-100.000 közti óraállással, német nyugdíjas tanár autójaként. Az sokkal jobb.
2017. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon típusfüggő.

Egy sztrádára való (érts. nem 1.0 3 hengeres ecoboost, hanem mondjuk egy 2 literes motor pl.) autót, leinformálható előélettel simán.

2017. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán megvenném. Az autópályázástól optimálisabb használat nincs is az autónak. Na persze ugyanúgy átnézve előtte azért mint más autót is.
2017. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat mindenkinek,mėg az elsőnel is... :) A 3ikon meg behaltam :D 2 ėv múlva akaron eladni,csak felmėrtem a lehetősęgeim. Akkor lesz benne 280 kb most 257 van... Amúgy 2004/8 havi A3 1.6 szívòbenzines. Csak azėrt tettem fel a kėrdęst mert hasznàlt autòn is a 12-13 ęvesekben 130-140 ezer km van. Ja persze...
2017. júl. 9. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Az átlagár felett szoktam (néha jóval) kevesebb km-es autót venni, amit előtte leinformálok és majdnem teljesen rendben van motorikusan és fűtőmű szempontjából, mert akkor nem kell rá költeni a szokásosakon kívül, max nagyon kicsit sérült lehet, mert azt olcsón kijavíttatom.

Számomra nem jelent semmit, ha azt mondják, hogy csak autópályán használt, nekem az ugyanaz, amikor azt mondják, hogy női, vagy orvos tulaja volt, mivel nem tudni, hogy ki, milyen stílusban vezette.

Autópálya blokkok helyett a karbantartási számlák legyenek meg, az nekem többet mond, ahogy az állapot, átnézés után.

2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Vettem is, nem is egyet. Ráadásul dízelt. Amit le sem lehetett informálni. Egyszerűen jó állapotú volt, és kész. Egyikkel sem fogtam mellé.
2017. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!