Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul el az autóm, amikor...

Nem indul el az autóm, amikor ráadnám a gyújtást, akkor kettőt csipog a riasztó, de nem indul el a motor, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen sikerült betolnom. Olyan mintha az immobiliserrel (vagy csak a riasztóval) lenne gond, mert ha az önindítóval lenne baj, akkor szerintem nem csipogna, vagy igen?

2017. júl. 11. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
jól gondolod. immobilizer, gondolom az önindítót tiltja.
2017. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ás ha csak az aksi merült le? mit csináljak a immo-val? atz mondják mások, akkor betolni se tudtam volna.
2017. júl. 11. 22:42
 3/8 A kérdező kommentje:
tolással lophatják a kocsit hiába van benne immo.?
2017. júl. 11. 22:45
 4/8 A kérdező kommentje:
holnap megnézem a biztosítékokat is
2017. júl. 11. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Az immo a gyújtáskapcsolóba helyezett tekercset jelöli, aminek a transponder chipje a kulcsban van. Ha nem érzékeli, akkor letiltja. De mi a helyzet, ha nem kulccsal akarod elindítani? A kulcs mindenképp kell hozzá, mert azt el kell fordítanod ahhoz, hogy betolással elinduljon a motor, tehát kulcs nélkül ez nem lehetséges, abban meg ott van a chip.

Ha rossz lenne az aimmo, egyszerűen ki kell ütni belőle, vagy kiszerelni. Csak ne reklámozd, hogy nincs benne az autódban.

2017. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ég azt ABS lámpám, meghibásodott az ABS-em, vagy csak elektronikai hiba. az abs lámpán világított, tegnap este is világított, de ma délután is kipróbáltam, pöcre indult. aztán 20 km után megint világított az ABS ,és akkor már nem akart elindulni, szerelni kell? vagy elektronikai hiba? két hete volt cserélve a féktárcsa, fékbetét, lehet le akar húzni a szerelő?
2017. júl. 12. 20:35
 7/8 A kérdező kommentje:
az aksi biztosítékait kicséreltem, akkor működött két napig tökéletesen az autó, utána megint nem, szerelő azt mondta hogy a generátor vezérlését kellet kicserélni, meszerelni, 32 000 forint, most már jó.
2017. aug. 15. 07:19
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor immobiliseres kocsig be sem lehet tolni? de ha a kuls benne van akkor igen?
2022. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!