Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A KRESZ vizsgán hasonló...

A KRESZ vizsgán hasonló kérdések lesznek, mint az E-Titános tanfolyam próbavizsgáin? Hogy néz ki az egész KRESZ vizsga? Igazából nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
Jövő héten fogok KRESZ-ből vizsgázni. Az E-Titánon csináltam a tanfolyamot, azóta próbálok ott gyakorolni minél többet, próbavizsgákat csinálni..

2017. júl. 12. 15:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire nehéz? Elég ha csak az E-Titánon gyakorlok, vagy nézzek más oldalakat, könyvet is?
2017. júl. 12. 15:08
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Azt ügye tudod, hogy majd a kormány mögött ülve nem gombokat kell nyomogatni, hanem dönteni. S tévedés esetén valaki meghalhat?

És azt tudod-e, hogy ez a kérdés kb. naponta egyszer felbukkan, s megválaszoljuk.


B-kat kérdések száma 10 ezer. Azt begyakorolni nem lehet.

Ha nem tanultál, nem értetted meg az egyes szabályokat, a szabályok közötti összefüggéseket, nem gondolkodtál el, mi miért úgy van szabályozva, akkor az utakon életveszélyes leszel a vizsgától függetlenül.

2017. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom..nem kell ilyen lekezelően kommentelni. Bocsi, nem jártam utána alaposabban még itt GYK-n.

Köszi az utóbbi választ.

2017. júl. 12. 15:15
 4/11 anonim válasza:
65%

Nyugi. Elég az E-titán, de tényleg pöpecül.

Én is csak ott gyakoroltam, s 4 hibapontom lett.

2017. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szinte az összes kérdéssel ami volt a vizsgán azzal találkoztam az E-Titán gyakorláson. Bár, én C kategóriát csináltma ott, szóval B-nél azért lehet tesznek 1-2 meglepetést.
2017. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Csinálj is próbavizsgát, minél többet. Sőt, amelyik fejezet nem ment, annak a zárómodul tesztjét is töltsd ki többször.


Én is ezen tanultam. 100%-os lett a KRESZ vizsgám.

2017. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megnyugodtam..csinálom a próbákat ezerrel!:D
2017. júl. 12. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzá tennék, hogy szerintem könnyebb is tanulni ebből, mert vannak animációk, amik ha beugranak előtted az adott forgalmi helyzetben, könnyebben tudsz dönteni. Én legalább is így voltam vele. :)
2017. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, minél többször pörgesd a próbavizsgát és témakörök szerinti teszteket is, akkor nem érhet meglepetés. A 3 pontosokat főként!

Én a napokban vizsgáztam,nálunk érintőképernyős számítógépen zajlott a vizsga. Minden kérdés megválaszolására 1 perced van,amit nem tudsz átugorhatod és a végén visszatérnek és megválaszolhatod. Ez az idő egyébként bőven elég rá.

Sok sikert!

2017. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 perc alatt végeztem a vizsgával, szóval van időd rá! :D
2017. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!