Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmiban más adat, eladható?

Forgalmiban más adat, eladható?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elköltöztem, így hát önkormányzatnál csináltattam új lakcímkártyát, stimm. Mostanában szeretném eladni az autómat, nézegettem a forgalmit és észrevettem, hogy bizony abban is szerepel a címem, de még a régi. Eszembe nem jutott amikor intéztem a papírokat, hogy abban is ott van és hát az ember nem nézegeti mindennap. Eladható így az autó vagy lesz valami bökkenő? Most már nem szaladgálnék ezért okmányirodába, mivel eladásra szánom. Mit gondoltok?

2017. júl. 16. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A hivatalos az, hogy még a lakcímváltozást is be kell jelentened az okmányirodában 15 napon belül.

A valóság pedig az, hogy senki se törődik vele. Arra figyelj, hogy a súlyadó csekket még a régi címedre fogják küldeni, ahová az autó is be van jelentve.

2017. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!