Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a sport...

Kinek mi a véleménye a sport kipufogókrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! van egy 3as golfom 1.4benzines,és egyik haverom most vett egy 1.6os benzines 3as golfot és őt zavarja a hangja,engem ne. És azt mondta cseréljünk.

Nade én most arra lennék kiváncsi,hogy a motorra milyen hatással lenne ez?Nem szeretném kinyírni a motort vele..az igaz,hogy valamivel jobban fog gyorsulni?nem értek ezekhez és ezért fordultam hozzátok:)

Köszönöm a segitségeteket !

[link] A kép illusztráció de valami hasonló a dob kinézete.



2017. júl. 19. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a gyorsuláshoz. Ha nincs benne E betű, akkor műszakin bukta, ha meg hangosabb a kelleténél, egy KPM ellenőrzésnél ugrik a rendszámod is.
2017. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem valami utolso legalja hd rácsing dobrol beszelunk!Szerintem inkabb hagyd ki ezta bulit
2017. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno Én is vettem ilyen dobot,de csak mert töredéke volt az ára még az utángyártotténak is.

7000 körül volt.

Az első héten még élveztem a hangját,de idővel egyre zavaróbbá vált,pláne egy adott fordulaton meglehetett őrülni a kocsiban pedig nemvolt hangos.

De Te tudod ha tetszik,cseréljetek:-)

2017. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszotokat! :) első válaszoló:mi is pontosabban az az E betű?
2017. júl. 19. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak hangosabb lesz, semmi más. Én rühellem az összeset, ingyen se kéne. Gyári vagy ha van akkor még annál is halkabb. Ezek tipikus keménygyerek sufnituning baromságok, főleg egy 1.4-es libakergető motorra.... Azt a pénzt inkább költsd drágább motorolajra, azt legalább meghálálja az autó. Igaz nem leszel menő a haverok előtt, de nem a haverod visz el a boltba meg a munkahelyre, hanem a rohadt autó.
2017. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Én simán ráraknám az 1.6-ra is a sportdobot(persze nem a paragit és társait), hanem normálisat, vagy egyedileg építettet. Nem azért, hogy menő legyek, hanem mert szeretem hallgatni a hangját. Egy igényes dobnak nincs idegesítő hangja hosszú távon sem.

2017. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy mivelhogy 1.4es az 1.6osnál is nyugisabb hangja lenne,amúgy nem adnék érte pénzt,hanem úgy lenne,hogy a tavaly májusban vettem egy tiszta új gyári dobot,azt cserélném a sport-ra csak nem szeretném kinyírni a motort sem,mint ahogy fent írtam,és a yard-ot sem szeretném magamra állitani. A negatív tulajdonságokra vagyok kiváncsi :P a hang az oké :)
2017. júl. 19. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében inkább cikinek tartom , mintsem valóban jól mutató dolognak.
2017. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat is, akinek gyári dobbal ingadozott az alapjárata, felrakott egy Paragit, azóta meg tökéletes.
2017. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!