Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Időnként leáll menetközbe...

Nanti8814 kérdése:

Üdv. Időnként leáll menetközben az autóm. Nem tudjuk mitől lehet. Esetleg egy ötlet hogy hol keressük a hibát?

Figyelt kérdés
Üdv.2000-es évjáratú 2000-es benzines Honda Accordom van. Olyan történik vele időnként, hogy akár menet közben autópályán is leáll a motor, újra kell indítani. Nem rángat és semmi előzménye sincs, csak leáll, még gurulás közben van hogy vissza tudom indítani. Újragyújt és beindul. Van hogy 700 km után ismét, van hogy 3000km után. Gyakori. Van hogy csak leállítom és fél percel később már úgy indul hogy 5-6-ik alkalomra, mert mindig hirtelen leáll indításkor is.Mivel nem folyamatos a gond így a szerelőm nem tudja vizsgálni, javítani.

2017. júl. 21. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt igy elég nehéz megtippelni. Valami kontakt hiba, pillanatnyi zárlat , bármi lehet. A számitógép se mutat semmit , ha volt esetleg kiolvasva?
2017. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felesleges harautes szeru tippelgetesek helyett vidd el hibakodot olvasni.....ha az nem hoz eredmenyt majd akkor lehet gondolkozni
2017. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azon túl vagyok, nincsen effajta hibakód. Az csak a lamdaszobdát hozza hibának de az 7 éve így van sajna mert ugye ez a tipus kényes rá. Ez a jelenség egy éve kezdődött, sok ösvényt bejártam azóta. Sajna egyre gyakoribb a dolog, semkinek semmi ötlete a környéken, emiatt javasolták azt hogy érdeklődjem meg neten.
2017. júl. 21. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezoval te 7 éve jársz hibas lambda szondaval amiro tudod is hogy szar....azt hiszem ehhez nincs is mit hozzafűzni....biztos remek műszaki állapotban lehet az autod ha ilyen gondos gazdaja vagy
2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mivel fogalmad sincs hogy mi a helyzet a lambdaszondámmal, leszólás előtt ha feltetted volna azt a kérdést hogy miért, akkor leírtam volna hogy egy hónap után cseréltem utángyártottra 60 ezr Ft ért, azt nem fogadta el, aztán később gyári használtra 20ezr ftért az bírt kb 100 km-rt, aztán utángyártottat ismét vagy 60ezerért ami ismét hamar kiment benne és most van benne egy amit már rég beleraktam ismét bontott gyári ami kb 300 km et bírt. Na emiatt szarom le a lambdaszondát, és igen, jó műszaki állapotban van, mert karban van tartva rendszeresen. Ha utánna nézel, és ráérdeklődsz, ez a fajta csak a saját első lambdaszondáját szereti elvileg. Ha esetleg tudsz olyat ami jó bele, akkor örömmel elfogadom de hamar beszarik akkor visszakérem az árát. Tehát az eredeti kérdésemre koncentrálva kellene nekem ide írni valami hasznosat, ha esetleg azzal semmi, akkor ne hergeljük egymást.
2017. júl. 22. 16:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, és remélem nem gondolod komolyan hogy lementem vele sok ezer kmet úgy hogy néha megállt, mondom is hogy a szerelőmnek sincs sok gondolata ezzel kapcsolatban csak tippek és nem volt annyi eszem hogy ne olvastassak hibakódot. Kicsit komolyabb szándékkal írtam ide, mivel már minden más utat megjártam. Komplett gyújtáscsere, de mindenestől ami ebbe tartouik, akkor injektortisztítás, üzemanyagszűrő és szivattyúcsere... stb. Kicsit komolyabban légyszi
2017. júl. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!