Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégi "élményautónak" Civic...

Hétvégi "élményautónak" Civic 1.6 VTI 6 gen-t vennétek 850-be vagy Clio RS (172 le)?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább Clio.


Vagy egy picit drágábban egy turbós 250 lovas Volvo C70, vagy valami ami hátul kapar. Vezettem már VTI Civicet, nem tudom milyen élményt ad, hang van teljesítmény nincs..

2017. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
850 az ára? Mert annyiért Clio nincs. Amúgy a Clio jobb élményautó, az előzőben leírtak miatt is.
2017. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

850-be gondolkodom,de ha 950 vagy 1m se megyek falnak...

Azt írták,hogy az RS clio a peugeot 206 RC-vel közel megegyezik,hogy nagyon sok kompatibilis alkatrész van,csak a hengerfej miatt kisebb kompresszióval magyarázzák azt az 5-6 lóerőt.

Osztrák-német viszonylatból gondolok behozni 1-et,de csak napi szinten használtat és nem neppert...

2017. júl. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet találtam a mobile-n, ami elfogadható, bár nagy a futásteljesítménye, de korrektnek néz ki. 2.250 EUR, ami ugye 690 ezer. Utazási költséged kb 60.000 de inkább több. Ha csak a regadót nézed, az 146.000 forint. Továbbra is azt gondolom, nem kapsz a kívánt összegért normális Cliot. A 206 RC miért ugyanaz??? A PSA konszern meg a Renault nem közös cég! Az RC ráadásul akkor jelent meg, amikor a Clio már nem volt (talán 2003). Akkoriban a 206 GTi volt a gyorskocsi, 136 lóerővel.
2017. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!