Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ugyan így átmegyek a...

Ha ugyan így átmegyek a piroson, hogy elengedjem a mentőt akkor is kapok piroson áthajtásért büntetést?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AHyhZd1MO80


Mondjuk mindez traffinál történik.


2017. júl. 21. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen, piroson CSAK megkülönbözeteö jelzést használó jármüvek mehetnek át.
2017. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kétszer cselekedtem így (ha jól emlékszem voltak kamerák) és nem kaptam büntetést.
2017. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés.

Elvileg átmehetsz, de ha a felvételen nincs rajta a mentő, akkor aztán magyarázkodhatsz..

2017. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek se kellet volna átmenni ugyanis ha belenéz a tükörbe(tudom nehéz) látja hogy tök üres a másik sáv bőven eltud menni a mentő mellete.
2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyvan,menj át rajta.A fedélzeti a mentőn tanusítani fog téged,ha esetleg kamerán nem látszódna és eljárás lenne ellened.

Ha nincs rá más mód akkor nem "talán elfér ott is" logikázni kell,felméred a helyzetet,és kimész .

Persze nem akkor amikor keresztbe jönne mindenki.

Ha látod, hogy jön keresztbe duda ,vagy egyéb akármi.

2017. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
átmehetsz, de csak amíg indokolt! az hogy athajts nem indokolt, de pl az ok hogy atmesz a piroson es egybol lejjebb huzodsz, persze csak ha a forgalmi szitu engedi
2017. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Ahhoz, hogy a megkülönböztető jelzéseit használó járművet elengedd, a vasúti átjárón, annak tilos jelzése ellenére áthajtáson kívül mindent szabad.

Én 2-3 havonta legalább egyszer átmegyek piroson, mert a sok retardált "közlekedésben résztvevő" baszik őket elengedni.

Nem egyszer volt, hogy autópályán jött mögöttem a belső sávban, rendőr és nem tudtam máshogy szabad utat adni, csak ha 150-160-ig gyorsítottam. 2012-ben szereztem jogosítványt, egyszer sem büntettek meg, sem ezért sem másért.

2017. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,

kiegészíteném azzal, amit a 6-os írt (így szoktam eljárni én is!)

2017. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Magyarországon igen


Itt még a mentőkocsira is kerékbilincset raknak ha tilosban áll meg.Az persze nem számít ha életveszélyes állapotban lévő személyhez jönnek ki

2017. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami a videón van az teljesen felesleges volt. Meg sem kellett volna mozdulni, hisz balról simán került volna a mentő. Jó érzésű rendőr persze nem büntetne ezért, de nem mindegyik ilyen...

A mentős sem azt várja tűnj el előle a Föld felszínéről csak azt hogy szándékosan ne akadályozd őt, vagy ha nem nagy erőfeszítés, akkor segítsd is.

2017. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!