Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb szívó benzinmotoros autómárkák jelenleg?

Figyelt kérdés
25 éves Golfom sajnos bontóérett lett. Új, 0 km-es autót szeretnék venni hosszú távra, ameddig műszakilag megbízható. Mindenképpen szívó benzinest szeretnék venni évi kB 15000 km-re. Melyek azok a gyártók, amelyek a legjobb benzineseket gyártják?
2017. júl. 22. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Toyota, Honda, Mazda. Vagy még a Kia? Hát őa.
2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Toyota, Honda, Mazda, Kia, hyundaia többit felejtsd el.
2017. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a (motortesztek) szerint a micsu, a toyo, a suzuki, a mazda, subaru...a kia, hyunday is eredetileg japó, ezek is kiválóak.


talán a subaru fenntartása kicsivel költségesebb, de amúgy ugyan az, mint a többi


Nekem csak szívó benzineseim voltak, (mazda, toyo, suzuki) még az én durva vezetésemet is bírták gond nálkül.


hogy melyik a legjobb? na ezt ember nem válaszolja meg.

2017. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Igaz nem szivo de egy kivánlo motora az uj fabia 1.2TSI motoros kivitel

Egy szög egyszerű motor amire rá nyomtak egy turbot , de jo kis autó

( márkaszervizben dolgozok és eddig csak a kötelező szervire hozták ezeket olaj csere meg ilyenek tegnap cseréltem az egyiken hőfok jeladot garanciális javitás volt mert gyári hiba okozta , de az ilyenek az első években ki buknak és garanciába javitjuk

A tulajt kérdeztem hogy mennyire van meg elégedve vele lassan 1 évea auto 160ezer kmt ment és mondta atulaja hogy király autó hisz javitatni nem nagyon kellet

2017. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszutavu megbizhatosagban nem tudom mennyire igaz, viszont szivo benzin fejlesztesben egyertelmuen a Mazda jar az elen.
2017. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Suzuki az egyik legjobb motorokat csinálja.

A Renault motorokat a Mercibe is rakják, meg a Nissanba is.

2017. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Renault motorokat a Mercibe is rakják, meg a Nissanba is."


Pont ezért szarok a nissanok, miattuk nem igaz a "japán autók megbízhatóak" régi igazság.

2017. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!