Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy kezdő női vezetőnek, inkább városi vezetésre? És milyen évjárattól érdemes venni?

Figyelt kérdés

Az ár nem számít, de természetesen használt autót vennék.

Olyan autót szeretnék, aminek nem drága a javíttatása ha valamit ki kellene cserélni. Pl. azt hallottam, hogy a francia autóknál drágább, mint pl. a német autóknál. Hogy ez igaz-e, nem tudom. Minden hasonló információ,tippek érdekelnének.


2017. júl. 23. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2005 Toyota Yaris?
2017. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "azt hallotam", meg "az egyik ismerősömnek a barátja" információkra inkább ne adj. Ha várhatóan többnyire egyedül használod a kocsit, és városban, akkor egy gazdaságos kisebb autó lenne a neked való. Ilyenek például az Opel Corsa, a Ford Fiesta, a VW Polo, a Peugeot 208, a Dacia Sandero, a Suzuki Swift, a Skoda Fabia. Típus helyett az autó előéletére és az állapotára koncentrálnék. Jó pont, ha van vezetett szervizkönyv, ha adnak rá garanciát. Nagyon ajánlott szerelőt vinni a kinézett kocsihoz, vagy legalább a helyszínen elvinni egy átnézésre. Ha várhatóan nem sokat használod a kocsit, akkor talán érdemesebb egy idősebb, jó állapotút venni.
2017. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Javíttatása, alkatrészek drágák?
2017. júl. 23. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A típust azért kérdeztem meg, hogy legalább legyen egy támpont, hogy merre felé induljak, keresgéljek, vannak-e olyan típusok, amiket egyáltalán nem ajánlanátok, stb.
2017. júl. 23. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Aki román autót vesz(Dacia) az hazaarulo
2017. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!