Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgan megbuktattak...

Forgalmi vizsgan megbuktattak a rokonaimat. Teljesen el vagyok kepedve, pedig azt hittuk alap, hogy atmennek. Tudtak vezetni, megis meghuztak oket. Kenopenzt is ajanlottak. Ez ennyire alap dolog, hogy a vizsgan meghuznak?

Figyelt kérdés

A kenopenzt nem fogadta el egyik biztos sem. Mert ket rokonomnal ket kulon biztos volt, egyik sem volt lefizetheto. Pedig az oktato azt mondta, hogy adjanak 20at, aztan atmennek.

Nem mentek at.

Most miert nem? Megsertodott a biztos a kenopenz miatt?

Vagy tenyleg ez a módi itthon, hogy a vizsgazokat meghuzzak elsore?


2017. júl. 24. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az a módi, hogy aki hibázik megbuktatjak. Aki még nem azt átengedik.
2017. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

A kenőpénz amit az oktató ajánl fel,az annyi,hogy adsz egy huszast az oktatónak amire "odaadom a vizsgabiztosnak a kartonoddal átmész ha nem csinálsz hülyeséget",de közben az ő zsebében marad az egész.

Hiszen 10-ből 9 oktatónál átmész ,ha olyan hülyeséget nem csinálsz ami miatt lejön rólad ,hogy nem állsz még készen.

10-ből 9 oktatót nem érdekli,hogy néha-néha picit rángat a kocsi elindulásnál,nem érdekli ha 50 helyett 51-et mész,mert 30 óra után nem tud vezetni senki,csak alapjai lehetnek hozzá,vezetni pár százezer km után tud.


A lényeg : kenőpénz az az oktató zsebében landol.

Ha hülyeséget nem csinálsz átmész,mint kenőpénz nélkül.Ha olyan hülyeséget akkor megbuksz,mint kenőpénz nélkü.

De mivel ravasz az oktató felajánlja ,hogy ha mégis megbuksz levezetheted nála a huszast.

Tehát 50-50 alapon magának elintéz egy köszönet huszast,ha mégsincs meg 20e az 4-5 óra vezetés.

Ami pénzben neki 5-7e ft,tehát úgy is 13-at keresett rajtad :)

2017. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Régen is így volt, ma is így van. Nem is ismerek olyan embert aki elsőre átment, utána is kenőpénzzel. És nem hinném h az oktató zsebében landolna, legalábbis nem az összes. Érezhetően elnézőbbek, és nem azért mert "pont jó kedvük volt".
2017. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sztem sem marad az oktatonal, vagy nem tom..

En is keszulok jogsira..most lesz a kreszvizsgam utana vezetes.

Akkor en se adjak kenopenzt?

Es ha erzem, hogy meg nem allok keszen akkor vegyek plusz orakat a forgalmi v elott?

2017. júl. 24. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Az oktatók azt szokták mondani: Nem csupán vezetni kell tudni, hanem közlekedni is.

Egyébként engem is meghúztak kétszer. Szerintem jogosan. Szóval csak önkritika kérdése, hogy miként éled meg a bukást.

2017. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kenőpénz miatt húzták meg őket, vagy nagyot hibáztak. Ha ugyanis nem hibáznak, akkor nem lenne mibe belekötni. Én elsőre átmentem mindenből, kenőpénz sem kellett. Igaz, van annak már vagy 20 éve. Nem olyan nagy dolog az autóvezetés.


Honnét tudod, hogy tudnak vezetni? Hiszen nem mentek át a vizsgán...

2017. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

"Ha már (sajnos) úgyis megbukott ugyan miért nem kérdezte meg, hogy miért?"

Konkrétan hol és miket, hányszor hibázott?

Az erre kapott válaszból objektíven tudni lehet a bukás okát.

Ha netalán nem érti a hibák felsorolását, akkor valóban nem érett még a közlekedésre.

2017. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én elsőre mentem át, kenőpénz és protekció nélkül...
2017. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén? Ott a vizsgalap amin rajta vannak a hibapontok, át kéne nézni hogy mit csinált szarul. Ok nélkül nem buktatnak meg.
2017. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
A mindenki megbukik csak kifogás azoktól, akik olyan gyenge jellemek, hogy nem tudják meg maguknak sem bevallani ha hibáznak. Én elsőre átmentem pénz nélkül a es b katbol is. Nővérem is. Szomszéd srác is. Konkrétan csak a kollegamat ismerem aki valaha bukott de utána ő is átment fizetés nélkül...
2017. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!