Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vinnétek egy autó-motor...

Vinnétek egy autó-motor szerelő nőhöz (! ) a kocsitokat, motorotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek kicsi korom óta a kocsik, motorok. És nagyon szívesen tanulnèk ebben a szakmában. Viszont sok embertől megkaptam ," hogy áhh kislány nőhöz nem visznek semmit sem! Hagyd a fenébe!"


Szóval érdekelne, hogy ti pusztán azért mert nő lenne a szaki, akkor inkább nem vinnétek hozzá semmit?


/a fizikai munka nem okozna gondot, mint ahogy most sem okoz,-néha beállok a rokonom műhelyébe segíteni-, sportolok , erős vagyok annyira ehhez a munkához, hogy ne essek kétségbe./


20/l



2017. júl. 25. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mások helyett nem tudok véleményt mondani, de ha hatalmas repülőket, hajókat, kamionokat, buszokat el tudnak vezetni nők, akkor talán megszerelni is.

Nyilván való, hogy aki ilyen szakmát választ, az eléggé talpraesett is hozzá.

2017. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az egyik ügyfelünk autószerelő-nő. Régóta, és megél belőle.
2017. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ugyanaz de nálam egy hölgy építette át a cserépkályhámat tökéletes munka.Vannak tipikus fiús lányok ,akik jobban helyt is állnak. Próbáld meg.
2017. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én élek ott dolgozik egy női autószerelő. Ezerrel dicsérik mert nagyon alapos, érti a szakmáját. Amikor még megvolt a land roverunk mi is hozzá vittük. Volvót csak azért nem visszük hozzá, mert csak a volvó szervizbe vihetjük amíg garanciàs.
2017. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen, minden további nélkül rábíznám a (nő)szerelőre is a járgányom..

semmi különbség a nő/pasi szerelő között.


amúgy, ha a kiváló szaktudásod, precíz munkavégzésed mellett még baromi jó alakod is van, akkor a jatt is több lesz..ilyen a világ.


soha ne szabadkozz azért, mert nő létedre autószerelő szeretnél lenni. csak bebeszéled magadnak, hogy ez furcsa. nem az.

persze az első, hogy megtanulj kesztyűben dolgozni. Mindenféle finom munkához is van kesztyű.


sok sikert.

2017. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még szivesebben is
2017. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Elfogult vagyok, előítéletes, s így igazságtalan is.

Úgy gondolom, egy nő egy tíz perces munkára nem fog két órát hazudni, s nem fog megdumálni, hogy főnök úr a micsoda beaszorult a valamibe, s bizerga zümmögött százezer, jobb mint a gyári

2017. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az autómat igen.

A motor(jaim)hoz csak én nyúlhatok, más még egy izzót se cserélhet ki benne.


A munka fizikai része meg olyan, hogy ami nem jön szépen, annak levegőkulcs meg nagykalapács, aztán majd enged úgyis... :P


#7 - az szerintem nem a nemétől függ, hanem attól, hogy mennyire kell a pénz. Megnézed az elmúlt években hírhedtté vált pénzügyi "machinátorokat", ott is volt férfi is, nő is.

2017. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem még külön örülnek is neki a faszi kuncsaftok, ritka a csaj aki ért a kocsikhoz :)

A nőkben meg benne van az, mint a "női taxisofőr" hiedelem, hogy a nő kevésbé ver át, de ez modjuk nagyon nem igaz.

2017. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én elvinném, ha megbízható. Tehát jó munkát végez és nem ver át, ha hibázik, nem terel, stb.


Egyébként hallottam olyan szervizrol, amit kifejezetten nőknek rendeztek be. A szerelők nők, a vendégek is azok. A szerviz mellett van egy kozmetikus és fodrász. Jól megy nekik. Tehát kihasználhatod, hogy kevés női szerelő van.

2017. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!