Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek az autóvásárlói jelenetn...

Ennek az autóvásárlói jelenetnek mi értelme lehetett a vevő szemszögéből?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves autóm ami nagyon jó állapotban van, a szervizes szerint aki nagyon jól ismeri a kocsit, javasolt 1 összeget , hogy mennyiért adjam el. Feltettem 100e -el olcsóbban. Jönnek is a telefonok amiből 1-1 érdeklődő el is jön ténylegesen. Telefonban elmondtam mindent és a leírásban is ott volt részletesen minden.

Majd amikor megérkezett a vevő, kívülről megnézte az autót a ház előtt majd telefonált, hogy köszöni de nem is nézné meg jobban, mert szerinte rohadnak a küszöbök, majd elköszönt és távozott.


Tudni kell, hogy végig alvázvédőzve volt az autó és erre a típusra egyébként sem jellemző a rozsdásodás, illetve az enyémen sincs, még felületi rozsda se.


Szerintetek hibbant volt a tag vagy mi lelhette? :D

Telefonban teljesen normálisnak tűnt.


2017. júl. 28. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
TEljesen mindegy, hogy miért távozott, ha valóban rozsdamentes a kocsid.
2017. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele! Valami nem tetszett neki és legalább korrekt volt, mert nem fárasztott tovább a nézelődésével.

Az is lehet, hogy majd egy-két nap múlva felhív és a küszöbre hivatkozva felajánl egy jóval kisebb összeget.

2017. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez ilyen. Amikor en arultam az autot nalam is olyan hibakat veltek a probauton felfedezni, ami nekem korabban sosem tunt fel... Majd erre alapozva akartak alkudni...
2017. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ő elhitte, hogy rozsádsodik (ha igen ha nem) és nem akart rá időt pazarolni. Korrekt, legalább szólt.
2017. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!