Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem a Suzuki...

Tudnátok nekem a Suzuki Vitaráról tapasztalatokat/véleményeket mondani? Dízel vitarák milyenek? 6 millió forintom van autóra

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Vitarákról általában jó véleménnyel vannak a használói, és a teszteken is dicsérik a szakértők, de ezek nagy többsége az 1.6-os benzines motorral szerelt autókra vonatkozik.

A dizel motoros Vitarákról alig lehet látni, pedig biztosan adnak el azokból is.

FIAT fejlesztésű a dízelmotor, ami a Vitarákba jerül, a benzines meg a Suzuki saját fejlesztésű motorja, de ez nem azt jelenti, hogy a dízel biztosan nem jó, bár szerintem többe kerül 6milliónál.

2017. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősömnek is van, 1.6 benzines változat, dicséri mindegyik. A középfelszereltségű modell (talán gl plusz) még egész jó áron van, (4.5 misi körűl), elfogadható extralistával. Érintő képernyős fejegység, mirror link kompatibilis, tolatókamera, ülésfűtés elöl, tempomat, gyári alufelni, multikormány, stb. Jól megy, jó a fogyasztása, és amiben én magam is egyet tudok érteni: szép, formás autó. Hat millióért szerintem már megkapnád a glx felszereltséget automata váltóval. Dieselekről én is csak annyit tudok, hogy Fiat multijet, de tapasztalat nincs róla.
2017. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én láttam Dízelt beállni egy évesen, viszont benzinest dicsérik.
2017. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!