Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 3 E46 vagy Fiat Grande Punto?

BMW 3 E46 vagy Fiat Grande Punto?

Figyelt kérdés
Igaz nem hasonlitanak egymasra, ez a 2 kocsi kulseje fogott meg igazan. Melyiket ajanlanatok inkabb?
2017. aug. 12. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
E46 - nekem szimpibb.
2017. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két külön kategória...

E46 I vagy D?

E46 sportosabb meg minden,a Grande punto pedig más kategória.

Mindkettő lehet jó és rossz.

2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bmw inkabb Benzin
2017. aug. 12. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem leszek szimpatikus, de inkább Grande Punto.

(pusztán csak költség-hatékonyság szempontjából)

2017. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Grande Punto van

Nagyon szeretem habár embere válogatja kinek mi

2017. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is jobban hajlok a GP felé, melyik motorral van nektek?
2017. aug. 12. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

2007-es 1,3-as turbódízel 90 lovas Grande: én teljesen elégedett vagyok vele, fogyasztás szempontjából szintén kedvező még autópályán is teszi a dolgát, 140-150-es tempónál.

Az enyém sajnos csak 5 sebességes, noha nagyon akartam egyet 6-os váltóval, csak akkor nem volt éppen a piacon most már persze van elég...

Az olaj, a szűrők, illetve a folyadékok legyenek időben és megfelelőekre cserélve!

Ezzel a motorral természetesen versenyezni nem lehet vele, habár én nem is akarok, azonban azt elismerem, hogy lehetne erősebb egy kicsit.

Mindenesetre nem vagyok róla rossz véleménnyel, klassz autó, mivel az én igényeimnek megfelel.

A hangja terhelés alatt csúnya tehát 3 ezer fölött mondom, ráadásul e fordulatszám fölé ritkán húzatom, ha mégis akkor legfeljebb 4 ezer (ha szükség van rá). Amit hiányolok belőle az a komfortindex, menetfény, tempomat, 6. sebesség - ezek gondolom az újabbakban már megtalálhatóak.

2017. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Grande Punto. Az E46-al nem lenne bajom de szerintem a fenntartása drágább és már sok van belőle ami magával hozta azt hogy nagyon lehúzták az árát a külföldről hozott szarok (tisztelet a kivételnek aki megfizetett egy rendes példányt - de többnyire az olcsó összetákolt újrafényezett szarokat hozzák még most is).

Puntóból tudsz fiatalabbat is venni - az E46-nak vége 2006 körül. Ismerősi preferencia alapján is tudom a Grandét ajánlani.

2017. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!