Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis 1.3 GC klímával,...

Suzuki Ignis 1.3 GC klímával, alapfelszereltséggel, vagy inkább GLX full extrásan klíma nélkül? Melyiket válasszam? A GC a klíma miatt 20k-val több, de én jobban szeretném a GLX-et.

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kéne klíma nélküli autó... Fel se tudom fogni, hogy ma még gyártanak ilyet.
2017. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Full extrásan klíma nélkül? Ez vicces.

De vedd azt amit te jobban szeretnél.

Nekem a klíma a legfontosabb egy autóban

2017. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nem mai gyártás, 2005-2006-os mind a két full extrás... Az alapot nem szívesen választanám csak a klíma miatt.

Igen, ez full extrás, ebbe a csomagba akkoriban nem tartozott klíma. A GLX Plus AC-ben már van klíma, de én nem tudok adni érte 1,2-1,4 milliót....

2017. aug. 13. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez valami szaki kéne aki meg tudja mondani, hogy az autóba utólag beszerelhető-e egyszerűen a másik felszereltségűnek a klímája. Meg hogy egyáltalán nem-e drágábbra jön ki a végére.
2017. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem bele már rendeset is és állóklímát is, 150-200-ból meglenne a klíma bele
2017. aug. 13. 10:24
 6/6 anonim válasza:
Klíma nélkül ne vegyél autót. Utólag beépített nagyon drága nagyon rizikós.Gyárit nem kapsz.500-600 ezer lenne az ára.+ beszerelés. Használttal meg átvernek.Csak működő klímával!
2017. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!