Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autószerelőnek valami...

Kezdő autószerelőnek valami nagy köbcentis bütykölgetni való kocsi?

Figyelt kérdés
Szóval pályakezdő autószerelő vagyok,és szeretnék magamnak venni egy autót csak nem tudom milyet.Ez lesz az első saját autóm,olyat szeretnék amiből nem áll minden sarkon egy,hanem valamilyen szinten ritka,fenntartási költség nem számít,a benzinen kívül mindent be tudok szerezni harmadáron bármilyen kocsihoz,a keretem 1390000ft,ebből a vételárra 500-700 ezerig akarok szánni,és olyan autót akarok venni amin van mit csinálni és tudok rajta dolgozni.A válaszokat köszönöm.

2017. aug. 15. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amerikai early age kocsit ? :D

Kihúzza 2m-ból ,ha szerencséje van...

Elromlik valami,import alkatrész : harmadárból háromszoros lesz.

2017. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ezen legalább tud dolgozni :D
2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dolgozni egy acélvibrátoron is lehet.

Mire ezt teljesen jól kilakatolja (amikor szerelő,nem lakatos) árban meglőtte a + 500-650 ezret könnyen,már ha lenne ilyen hülye aki elvállalná.

Tart 900-nál lefújják neki 200-250 körül.Durván 1.1millkó.

És akkor még csak az alapoknál vagyunk de csak akkor (mivel itt még jó fém,kezelt tankok voltak),ha nem kellett semmit importba amerikából vagy eu-ból bontottat rendelni...

Beltérre rá sem tért.

Kárpitozás ,a beltéri elemek (ahol volt ideje így elrohadni,ott a beltér is kapott valszeg) felujítása.

De legyünk jók,olcsón : 250-300e ft a beltér.

~1.4.

És a motortérbe még be sem néztük :) elmondás szerint friss fékek,jó motor,faja automata váltó és frissen felujított generátor.

De mégis csak 270e a kocsi ? :)

Amikor egy járóképes automata vagy blokk magában minimum ennyi? :)

Valahonnan nepperkedés szaga árad.

Hagyd a nagy köbcentit.Ilyen autó nincs mindenhol tény,igaz amerikai és north&east találkozón a legolcsóbb,és van belőle minimum 10.

Legyen európai ,régi de jó kis cucc....

Van millió olyan...

pl : Mitsu Eclipse,az a szép,hogy mind a 2. gen és a 3. gen jó lehet.

2. gen 2 lityós motorjai?Teljesen jók,nem jön szembe.

2017. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt régi vagy ritka autót veszel "szerelgetni", nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=8dbdWM2Nyos


Az ilyen járművek nem a személygépkocsi, hanem a szopóroller kategóriába tartoznak, azzal együtt, hogy rengeteg öröme is van vele a gazdájának.

2017. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam megnyitni az első linket,mert már levették a hirdetést,de,ha jól sejtem az utána írt válaszokból ez valami amcsi csodagép.Én valami német japán vagy esetleg svéd kocsira gondoltam.
2017. aug. 15. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy idős Swift.

Mk1-es, vagy azelőtt.

Én is ilyet tervezek venni, és kipofozni, ha majd meglesz az autószerelős vizsgám.

Esetleg egy öreg Lada.

2017. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!