Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van "B"-re érvényes KRESZ...

Ha van "B"-re érvényes KRESZ vizsgám még májusig, és "B"-s jogosítványom, mellé az A1-est (B+A1) kedvezménnyel letehetem új KRESZ vizsga nélkül?

Figyelt kérdés
Alapból úgy indultam el jogsira, hogy a motorok jobban érdekelnek, de így "2 legyet 1 csapásra" alapon a "B"re jelentkeztem, mert így olcsóbb az A1, na most a kérdésem az lenne, kell-e másik KRESZ vizsgát tennem (sajnos ezt tartom valószínűbbnek) vagy a "B"-re szólóval ami még érvényes elvégezhetem az "A1"-est ?

2017. aug. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A motor más mint a kocsi 😅 Tuti kell a motorra is KRESZ!

Nekem mindkettő van, igaz A2-es a motor.


20/L

2017. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A meglévő B jogsival mehetsz könnyített A1-re, de ott megint kell vizsgázni elméletből és gyakorlatból is.
2017. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Kell újra KRESZezni. De ha megcsinálod utána 1 (vagy 2? nem emlékszem) éven belül az A2-t, akkor arra érvényes lesz az A1 KRESZed, nem kell újravizsgázni.
2017. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell uj kresz vizsgát tegyél meg mindent. Kivéve az első segélyből nem kell vizsgázz ha meg van a B kat.
2017. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy tudom,hogy 2-3 órát kell vezetni. Elsősegélyem megvan már "AM" kategóriából,és az jó a többi kategóriához is. Egyedül ezt a KRESZ vizsgás dolgot nem értettem,de most már ezt is tudom :).Esetleg még valaki meg tudná mondani hány kérdéses az "A1"es KRESZ-vizsga?
2017. aug. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!