Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó minőségű, strapabíró...

Milyen jó minőségű, strapabíró, tágas (4személyes) árához képest dizájnos autómata kocsit tudnátok ajánlani max 1 millióért (használtat akarok venni)?

Figyelt kérdés

Tudom kemény kérdés.Jó,viszonylag dizájnos,tágas,autómata,strapabíró kocsi,csupán egy milláért?:D Hát gondoltam egy kérdést megér,nyilván a körülményekhez képest mérlegeljétek a szempontokat,egy használt kocsi ha egy milla,akkor az új kb 1,8-2,nem?(nem igazán vagyok nagy szakértő)

Informatív válaszaitok köszönöm!:)


2017. aug. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is: a legtöbb autó 5 személyes. Csak a legkisebbek 4 személyesek. Másodszor: 1,8-2 millióért nem kapsz új autót. Smmilyet. Automatát nem vennék, mert drága mulatság, ha elromlik. Nem is túl gyakori a piacon az automata váltó, jellemzően nagyobb kocsiknál találkozhatsz ilyennel. Ha minden elvárásodhoz ragaszkodsz, ennyi pénzből csak egy leharcolt példányt tudsz venni.
2017. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor 5 személyes legyen,és nem muszáj az autómata,ilyen feltétlekkel konrétan melyek azok a modellek amik a kritériumoknak a lehető legjobban helyt állnak?
2017. aug. 16. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Új kocsi akkor sincs ennyiért. 3,5 milla alatt szalunautót nem hozol ki. És még azok is alapfelszereltségűek lesznek.
2017. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Benzines honda accord
2017. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy számodra mi a dizájnos. H Astrát, Ford Focust sokat találsz a piacon, ezekből van kombi is, ha fontos a tágas csomagtér. Szerintem szép autó a Peugeot 307, melyből szintén van kombi. Elterjedt modell még a Renault Megane, ebből is van puttonyos változat. Nagy és olcsó autó a Chevrolet Lacetti kombi változata. Nagy, de nem olcsó a Skoda Octavia. Ha japán kocsit szeretnél, a Toyota Corollát ajánlom, de az sem egy olcsó típus.
2017. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dizajnost húzd ki, ennyi pénzért elég szűkek a lehetőségek. Amúgyis, vezetni akarod vagy csak nézegetni?
2017. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A toyota corolla milyen?Mennyi használtan?(max akkor teszek még rá pá száz ezret)...
2017. aug. 16. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Passat, Bora, Golf, Octavia etc
2017. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!