Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megfigyeltétek hogy a szabályo...

Megfigyeltétek hogy a szabályosan közlekedő gyalogosok kedvesebbek az autósokkal mint akik az út közepén szabálytalanul mennek át?

Figyelt kérdés
Én szinte a wc-re is autóval járok. Azt vettem észre hogy a gyalogosok sokkal de sokkal normálisabbak akik a zebrán mennek át. Több mint 50% meg szokta köszönni ha egyedül van a zebra előtt és átengedem. Ami természetes mert elsőbbsége van. De bezzeg az a gyalogos aki az út közepén megy át ahol nem lehetne, még oldalra se néz hgy lassítok-e, nem hogy megköszönje... bízik bennem hogy nem ütöm el. Pedig se zebra se semmi. Egyszer majd valaki aki épp telefonál vagy nem figyel vagy részeg jól elüti. Ha rádudálok mert nekem lassítani kel mondjuk 30ra hogy én bsszam el akkor meg még ő mutogat.
2017. aug. 17. 18:33
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Úgy a gyalogosok, mint az autósok vagy bringások, motorosok közt is vannak teljesen normális emberek és igazi parasztok. Az, hogy hogyan közlekednek elég jó előválasztó a besoroláshoz.
2017. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát engem szerintem egyformán utálnak a gyalogosok meg mindenki... most raktam jogsit kicsit veszelyesen vezetek es a kocsim is szar hangos is meg sok cot bocsalt ki szoval ja
2017. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!