Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a GyorsJo...

Kinek mi a véleménye a GyorsJogsi autosuliról?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta ezt a helyet ha gyorsan akarok jogsit.Véleményeket,tapasztalatokat meg hasonlokat tudtok e mondani erről a suliról.

2017. aug. 18. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen gyorsabb a jogsi.

A vizsgaidőpont ugyanúgy foglalt hely,nem az van,hogy egyből tegnapra..

Ha sok a tanuló akkor ugyanúgy várakozás van ,és csak 1-2 óra vezetés egyszerre...

2017. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első jó mondja, a vizsga központi, ott ha sokan vannak, ugyan úgy csak 1 hónap múlvára kapsz időpontot, nem lehet sürgetni.

Ahol lehet faragni az időből, az az oktatóval vezetés, hogy az óraszám legyen meg hamar, de ott is szívsz, ha sokan vannak.

2017. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Naluk csinaltam a B kategoriat 1 eve most jelenleg a C-t csinalom szinten naluk.
2017. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha jót akarsz és gyorsan (vagyis nem akarsz várni hónapokat arra, hogy majd aztán kapj egy idegbeteg oktatót), akkor menj a Likedrive sulihoz. Barinőm most csinálja ott, Jónás Istvánnál vezet, és sok jót mondott. Nem olcsó, de épp ezért tuti lesz. A Forbes magazin csinált kutatást, hogy melyik a legjobb autóssuli Bp-en, és ők lettek az elsők, ezért ment oda ő is.
2017. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 orexion válasza:
100%
A gyakorlati oktatásra sokkal több a tanuló mint az időpont, amikor szóvá tettem, az ügyintéző ezt írta vissza: "A Gyorsjogsi név és nem hivatkozási alap!"
2018. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nako ***** válasza:

Orexion, előző válaszára írnám:

Most nyáron csináltam náluk jogsit, sürgős volt, mert külföldre jöttem. Kezdéstől számítva 5 hét pár napra jött ki a forgalmi! vizsgám. Szerintem ez gyors! Csak tudni kell olvasni, kérdezni és figyelni... Attól, hogy egy cég neve VALAMI, akkor mást nem is csinálhat, csak VALAMIT? (A Csigajogsi meg a Nyugi Autósuli akkor biztos évekig tart, a Mazsolánál meg tuti béna kis hülyegyerekek tanulnak...)(Egyébként a normál tanfolyamuk átlag 3-4 hónap, ami még mindig jobb több másik sulinál, ahol megmondták, hogy 2-3-4 hónapig tuti nem kerülnék gyakorlatra...)

A honlapjukon is oda van írva, hogy van kiemelt gyors tanfolyam (is, a sima mellett). Érdeklődésnél is elmondták, hogy mennyi idő a sima és mennyi a gyors verzió. És igen, a gyorsnak plusz költsége van, gondolom Te nem erre fizettél be, de azért elvárod, hogy alapdíjon is az extra szolgáltatásukat nyújtsák. Látod, ez a baj a magyarral! Sóherkodik és az orránál nem lát tovább, aztán csak köpködni tud. :(

Nekem is mondták az elején, hogy nagyon sok tanulójuk van, de 3 héten belül gyakorlatra kerül az ember a sima oktatásnál is. Tudod talán azért vannak tele, mert jók..!

2018. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem nagy csalódás... kresz vizsga után 6 héttel még mindig nincs oktatóm.
2018. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Gyorsjogsi Kft

Felejtsd el.Csak a lehúzásról szól

2019. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

15 éve vezetek motort csak ez külföldön történt és komplikált volt az angol jogsi honosítása. Csigavérnél a B-s két hónap volt (10 éve). Aztán elkövettem azt a hibát, hogy 2018 szeptemberében beiratkoztam korlátlan motorosra a Gyorsjogsinál. 2019 áprilisa van és még csak 2 órám van a 30 órányi vezetésből. Lehetetlen időpontot találni.

NE MENJETEK A GYORSJOGSIHOZ? LASSAN EGY ÉVE SZOPOK! És midezt úgy, hogy a KRESZ-en 0 hibaponttal mentem át elsőre...

2019. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindent megigernek , amikor befizeted elengedik a kezed es magad vagy
márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!