Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuner joska megoldas jo otlet...

Tuner joska megoldas jo otlet vagy inkabb hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Opel astra f 1996. Huto ventillator nem kapcsol be. Valoszinuleg termosztat hibas, amit draga lenne megjavittatni. Arra gondoltam hogy rakotom direkt az akkumlatorra. a belterben meg lene egy kapcsolo. es mikor kell bekapcsolom. csak akkor melegszik ha egy helyben allok. amugy nem problema
2017. aug. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Termosztát aztán tényleg kißaszott drága 1500 põngő...

Inkább buszozzál tuner józsef

2017. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Téves!

a termosztát 1900 ft :)

Ez tényleg drága 2 doboz cigi ára majdnem...

2017. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor az égvilágon senki sem fog meggyőzni, hogy a pár ezer forintos (jelenleg 3.200 Ft a legalacsonyabb ára egy új ventillátor hőgombának és ha direktbe kötve működik, akkor ott van a hiba) javítás jobb lehet, mint az, hogy Szomszéd Jóska két sörér' direktbe' köti, mint egykoron a 120-as Škodán.
2017. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat . de nem a termosztat ara a baj, hanem ha azt cserelem akkor a vezerszijat is kell. meg ilyen regi autot szetszedni se egyszeru mondjuk ha csavar be van rohadva vagy valami.otthon nem hiszem meglehet oldani. munkadij az meg nem keves. meg nem eri meg egy ilyen autot javittatni. De ha van otlet akkor szivesen kicserelem. van ra mod hogy vezerszij es minden egyebek nelkul ki lehessen cserelni ?
2017. aug. 19. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a vízpumpával kevered. "Agyas"barátom...😀
2017. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem keverem semmivel xd megoldottam.egy kapcsolo van az utasterben, es azzal kapcsolom ki be a ventillatort.
2017. aug. 19. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:

De basszus...

Ne azt mondod hogy nem melegszik az autó,csak álló helyzetben?Ez nyílvánvalóan termosztát.

Akkormeg mi a halál túrós fszáért raktál bele kapcsolót?

Mesélgessél már,mert már kezdem magam komplett idiótának érezni

2017. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esélyesen kevered.

A termosztát nem hajtott alkatrész,nem a vezérlés része.

Az csak egy "csap" ami x fok (átlag 89-90) elérésével kinyit.

A vízcső kapcsolódik a termosztátházra amiben ül az a cucc kombó :)

Vizet leenged,vízcső le ,termosztátházfedél le ,csere vissza az egész,és vizet bele.


Plusz ha nem nyit a termosztát,akkor a motort megsütöd.

Ha a nagykörre nem megy rá a víz,akkor nincs keringetés,hiába van direktbekötve a venti...

Lehűti a vízhűtőben lévő alapból hideg vizet,ami a zárt termosznál nem megy a blokkba be.

2017. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hmm. lehet akkor rosszul ertettem meg a mukodest. elektronikus vagyok nem autoszerelo.

helyzet az hogy allo helyzetben melegszik az auto, es a ventillator nem mukodik. azt csinaltam hogy a ventillatort direkt rakotottem az aksira es bentrol tudom ki-be kapcsolni. nem melegszik az auto most , hofok nem megy fel.

akkor a kerdesem az lenne hogy , azt mondod hogy mindegy mit mutat a homero ? azt nem ertem hol a homero ? a termosztat elott vagy utan ? lehet hogy a termosztat nyitva maradt es atfolyik a lehutott viz ?

2017. aug. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!