Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható családi autók...

Megbízható családi autók 2-2,5 millió környékén?

Figyelt kérdés

Csak benzines jöhet szóba, amiket nézegettem:

Toyota Corolla sedan 1.6 124 le

Chevrolet Cruze 1.6 124le

VW Golf 6 1.4 tsi 122le.

Minden véleményt szívesen fogadok!



2017. aug. 22. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Minden vélemény.

2017. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vw passat B5.5 1.9PDTDI 4monition 131lo PD elemek a drágák , de azok sincsenek annyira drágák 6-os manuális váltóval nagyon jó autók én 407ezer km-nél járok második tulaja vagyok elöttem egy középkorú úr használta családi kocsinak én 180ezer km-vel vettem a kocsi 2004-es nállam 2013-óta van . Én imádom eddig 2-szer cseréltettem benne 120 ezerért PD elemeket , vezérlés meg 10ezrenként cserélem az olajt . Eddig csak a kipufogo gáz lecsapo volt ami eresztett egy 1500forintos tömítés és 15 perc munka volt . Napi 150-200km-ket megyek vegyes használatban klìmával 7-8liter/100 közt irja a fogyasztást a kompjuter , városban 5liter körül el megyek vele klima nélkül ablakok le huzva tető ablak nyitva , de klima se sokat dob a fogyasztásra . Mivel az enyém gyári vonohorgos amit használok is néha , de lazán bírja a 2 tonnás horoggal a 2 tengelyes trailer és rajta kisebb kocsival .

Össz kerék hajtás miatt nagyon imádom még télen a sárban/hoban is lazán megy és tapad az úrrta nem csuszik sehova se .

Igaz ez már kicsit tuning kategoria 25 évesen még is valamit kell alakitani rajta 18 colos gyári vw felniken gyönyörűen mutat az ezüst metál passat kombi . Nem egy nagyon drága kocsi 1.5-2 millio körül kivánlo extrás darabokat lehet venni .

Pl nekem gyári bőr beltér , hátul ki hajathato az ülésből az ülés magasito , isofix rendszer , 4 elektromos ablak , elektromos tető ablak , több zonás digit klima , gyári CD táras 9 hangszoros hifi rendszer Gps navigácio , tolato kamera , parkolo radar , eslő szenzor , hűthető kesztyűtarto , 8 légzsák . Azaz az automata válto kivételével full extra . Ha kell sportos , ha kell tud rendes családi autoként is menni . Horvát országot , angliát , francia országot meg jártuk már vele és semmi gond nem volt .

2017. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2vagyok 1.8Turbobmotorral 150-180lovasok is nagyon jók
2017. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de mondom hogy csak benzines érdekel.az ilyenek hogy bőrülés, panorámatető stb stb nem kell..

Az elsőnek meg üzenném, hogy a totalcar népítéleteivel kezdtem!

2017. aug. 22. 00:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis T25, facelift utáni(2006 utániak), 1.8as vagy 2literes benzinmotorral.
2017. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Toyota szívóbenzin. Megfelelően karbantartva kivisz a világból.
2017. aug. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a Cruze, ha nem zavar, hogy a márka gyakorlatilag megszűnt (alkatrész még egy jó darabig lesz és Opelt bárki tud szerelni). A Golfot semmiképpen nem venném, pláne TSI-vel. A Toyota jó lenne, de borzalmasan túl vannak árazva és egyáltalán nem biztos, hogy jót fogsz ki.


Ha tényleg nem számít a felszereltség, tegyél még hozzá egy kicsit (mondjuk amennyit úgyis elköltenél az átírásra és az első nagyszervizre) és vegyél egy újat, pl. Peugeot 301 vagy hasonló.

2017. aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha családi autóként kell a nagy csomagtér is, akkor VW Jetta. Ha még nagyobb puttony kell, akkor meg Octavia.

Én utóbbit vettem, csak úgy nyeli a babakocsit, bölcsőt, játszókeretet miegymást, fél gyerekszoba belefér.

2017. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Toyota corollat nem ajánlom. Olyanunk van, igencsak gyengécske... Autópályán egy teherautót már alig lehet vele kielőzni, ha több, mint ketten ülnek benne.
2017. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, a 124 lovas van? SAjnálattal hallom, nagyobb elvárásom lenne feléje.
2017. aug. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!