Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto II 1.3 jtd, vagy...

Fiat Punto II 1.3 jtd, vagy Grande Punto 1.3 jtd, esetleg Skoda Fabia 1.4 pd tdi?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, mindenképp dízelt szeretnék, heti 1-2 alkalommal használnám 250 km-re (országúton), városban, rövidebb távon csak ritkán. Inkább az olcsóbb fenntarthatóság/megbízhatóság az elsődleges szempontok, nem a lóerők.

A Grande Punto széria hogy sikerült? Sok hirdetésből az jön le nekem, mintha az emberek szabadulni szeretnének tőle.



2017. aug. 22. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiat JTD motorok jók, kiforrottak és megbízhatóak, PDTDI motor fejetős, sok jót nem hallani felőle. Mondjuk én nem szeretem az olasz autókat, max a motorja jó, de más márka között vacilálnék.
2017. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Puntobol nem vennek dízelt vagy ha minden aron ez kell akkor az 1.9jtd-vel kéne...
2017. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Jó az az 1.4pd is, igaz kicsit varrógép a 3henger, de eléggé tartós.
2017. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!