Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek venni autot de nem...

Szeretnek venni autot de nem szeretnem fizetni a biztositast, adot stb. ezt hogy tudnam kivitelezni?

Figyelt kérdés

tul sokba kerulne

utananeztem es evente kb. 150.000 forintba fajna nekem csak a biztositas + ado


2017. aug. 22. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni az ocsmányirodába és ezzel a kérdéssel meg kell nevettetni őket.
2017. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonasd ki a forgalomból véglegesen. Igaz akkor hivatalosan nem mehetsz vele forgalomba.
2017. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom használni se akarod.
2017. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzin, olaj, szervíz nem kerülne túl sokba? Ha vennél egy autót, kivonatnád a forgalomból, hogy aztán a kert végébe leállítva nézegesd, akkor az nem kerülne egy forintodba sem a továbbiakban.
2017. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tankolni szeretnéd?

Olajat szeretnél cserélni benne?

Fékbetétet, gumit fogsz venni hozzá?

Vizsgáztatni miből fogod?


Ha ennyire csóró vagy, járj gyalog, vagy kunyizd el menőzni apuka autóját.


Amúgy nem tudom milyen szörnyeteg néztél ki magadnak, egy kiskocsi adója nincs ennyi. Nekem a kötelező 35000 volt 2017/18-ra, a teljesítményadó 13000 Ft. Ez 48000, Egy 10++ éves 92 lóerős ötajtós autó, ennyi költség vállalható simán.

2017. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az olajcsere nem nagy kiadas, nem tudom miert pattog mindenki ezen

tankolni orommel tankolom majd

szervizbe is ugy fogom vinni, mintha a kisbabam vinnem szepulni


de biztositas es ado az olyan dolog ami minek ??

nem azert mert nincs ra penzem, hanem elvbol foloslegesnek tartom

ha balesetem lesz majd fizetem, ado meg XD

2017. aug. 23. 01:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítás azért kell, mert, ha véletlenül egy (vagy akár több) soktízmilliós kocsiba szállsz bele, akkor azt fizetheted életed végéig (még a dédunokáid is azt fogják nyögni).

Adó, meg minek? Jövedelemadót fizetsz? Áfát biztosan. Azokat mire fizeted vajon...?

2017. aug. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus fillérb__zó köcsög, aki csak a jogait ismeri, a kötelességeit nem.

Beleszállsz két kocsiba, okozol egy tömegkarambolt, tűzzel, még a kisbabád nevére vett lakásod is utánamenne annak a polgári pernek, amit a MABISZ a nyakadba akaszt. Remélem az említett kisbaba megtanulja tőled ezt a szemléletet, mire felnő, és amint nem lesz szüksége rád, beb_sz a legköltséghatékonyabb öregotthonba (burkolt euthanáziás elfekvőbe)


Adó minek: te barom, a perkolók miből épülnek? És az utak? És a közvilágítás? Mind csomó olyan dolog, amiért valakinek fizetni kell. Persze az ilyen nyomoronc szeretne mindent ingyen használni, lehúzni amit lehet a közösből, de beletenni semmit.

2017. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!