Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyon gáz ha 22...

Szerintetek nagyon gáz ha 22 éves egyetemista fiúként fiat seicento-t (sporting) vennék?

Figyelt kérdés
Találtam nagyon jó állapotban és árban ,de azt mondták, hogy nőies mit akarok vele kezdeni.

2017. aug. 23. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a környék nehézvagánya biztosan nem leszel vele, de szerintem nem is ez a célod, és én speciel inkább ennek a kulcsát tapogatnám a zsebemben a bkv bérlet helyett. Autót meg magának vesz az ember, nem a haveroknak és a szomszédnak...
2017. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel akkor nem gáz. Ne foglalkozz a többiek véleményével főleg azokéval ne akiknek nincs is autója!
2017. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az a gáz, ha valaki Halálos iramban - rajongó.
2017. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, igazi városi autó, de ha nagy lábon élsz, akkor gondjaid lehetnek vele!
2017. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak veszed a kocsit, nem másnak!
2017. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mert: a cuccaid elfér benne - ha nincs sok, 1 valakit még magad mellé ültethetsz, kicsi, könnyű vele parkolni. Nem egy rakéta, de azért megy, viszont nem feltétlen biztonságos.
2017. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

viszont könnyebb vele parkolni és biztos kis fogyasztású


én ha tehetném kétütemű Trabantot vennék (autópályán úgysem megyek, mert nekem párhuzamos az ingyenes főúttal,ha nagy ritkán Budapestre megyek és annyival nem gyorsabb)


azt meg lexarom, hogy más mit mond, mondjuk nekem nem is nagyon szólnak be, mert leépítem őket


amúgy meg gondolom egyetemistaként nem maffiakörökben akarsz menőzni, vagy esetleg vidéki tróger kocsmatöltelékek között

2017. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki vigyorog egy ilyen autoban. Jopofa, van stilusa, aki ilyennel jar, az egy szimpetikus ember lesz a normalisok kozt. Csak ne egy szakadt romot vegyel
2017. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, ilyen kocsit vett magának rózsaszínben. Imádták a csajok őt is meg a kocsit is. Hozzátenném, hogy a srác kb. 190 cm magas és elfért benne.
2017. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magadnak veszed, neked kell, hogy tetszen, nem masnak. Hidd el, sokkal kenyelmesebb telen a meleg autoban utazni, mint kint a minuszban csuszkalni a buszmegalloig, ami raadasul késik ha esik valami. En mikor altalanos iskolas voltam (7eve), mit meg nem tettem volna, ha lett volna egy szakadt trabantom, es nem kellett volna azon izgulni es imatkozni, hogy felferek-e a buszra, elerem vele a masik buszomat, vagy szivhatok még fel orat..


Szerintem az a gaz, amikor apuci a gyerek segge ala tolja a fel millas autot, es azzal menozik, hogy mekkora sztar, holott egy kovet nem mozgatott meg erte.


Sok sikert a vetelhez! :)

2017. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!